Pixel Serisi İçin 3 Yeni Reklam Hazır

4 Ekim tarihinde piyasaya sunulan Google Pixel modelleri için Google yeni reklam filmlerini de yayınlamaya hazırlanıyor.

Pixel serisi ile yeniden mobil sektöre giriş yapan Google, 4 Ekim'de yaptığı tanıtım ile birlikte mobil sektördeki tüm ilgileri üzerine toplamayı başardı. Yapılan tanıtımlarda üstün özelliklere sahip telefon modelleri görücüye çıkarılırken telefonlarda tercih edilen donanımlar sayesinde yüksek bir performans sunulabilecek.
Google Güvencesi!
Bu kapsamda kullanıcıların Google güvencesiyle oldukça iyi bir cihaza sahip olabilmesi de mümkün olurken yüksek satış rakamlarını hedefleyen Google, bu konuda reklam için oldukça geniş bir bütçe ayırmış durumda. Bugüne kadar reklam çalışmalarını hızlandıran ve başarılı reklam çalışmalarına imza atan Google yeni reklam filmiyle de piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor.
20 Ekim’de Piyasaya Sunulacak
20 Ekim tarihinde piyasaya sunulacak olan telefon modelleri için beklentileri yükseltmek isteyen Google, bu bakımdan reklam çalışmaları ile birlikte de bu telefon modellerin desteklemek istiyor