Xiaomi'nin Bükülebilir Ekranı Gündem Yarattı!

Xiaomi, ekran teknolojilerinde yeni bir dönem başlatmaya hazırlanıyor. İşte Xiaomi’den bükülebilir ekran.

Ekranlar, ilk çıkış tarihi itibari ile çok fazla değişmezken, kıvrımlı ekranlar Note 7 gibi modeller ile birlikte piyasaya sunulmuştu. Fakat Xiaomi ekran teknolojisi konusunda devrim yaratmayı amaçlıyor. Cep telefonu kullanımını tamamen değiştirecek bu yenilik için Xiaomi yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, gelen son bilgilerde Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı ekran teknolojisini görmek mümkün oldu.
Giderek Popülerliği Artıyor!
Xiaomi’nin popülerliği günden güne artarken, markanın uygun fiyat ve yüksek performans çizgisi pek çok kullanıcının da Xiaomi’den yana tercih yapmasını sağlıyor. Fakat gelen son bilgiler sadece Xiaomi için değil, tüm teknolojisi dünyası için ciddi bir gelişmeye işaret ediyor. Çünkü yeni Xiaomi ekranları bükülebilir durumda.
5 inçlik bir ekranın görüntülendiği videoda, ekranın oldukça esnek olması ve isteğe göre bükülebilmesi kullanımda da avantaj sağlıyor. Üstelik bu sayede taşıma noktasında da büyük bir kolaylığın sağlanacağı Xiaomi ekran, bu açıdan da büyük bir imkan yaratıyor. Şu anda Xiaomi ekranı ile ilgili teknik detaylara ulaşılmasa da yayınlanan video şimdiden milyonlarca kişi tarafından izlenmiş durumda