Türk Telekom'dan Yeni Kampanya: Gel Dene

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamalarda yeni bir kampanyanın başlatıldığı ve “Gel Dene” isimli kampanya dahilinde kullanıcıların yeni internet hızını deneyebileceği belirtildi.

Türkiye'nin en önemli mobil hizmet sağlayıcılarından birisi olan Türk Telekom sunduğu yeni imkan ile birlikte kullanıcıların yeni internet hızını denemesini amaçlıyor. Özellikle 4.5G kullanmayan müşterilere yönelik geliştirilen bu hizmet sayesinde kullanıcıların yeni internet bağlantısını denemesi ve memnun kalması halinde bu internet bağlantısını kullanmaya devam etmesi amaçlanıyor.
Yeni Kampanya Nasıl İşleyecek?
Gel de ne olarak adlandırılan bu kampanyada kullanıcılar öncelikli olarak 3 aylık bir deneme sürecine sahip olacak. Üç aylık süre içerisinde yeni internet hızını ve hizmetleri deneyecek olan kullanıcılar Bu hizmetlerden memnun kalınması halinde Türk Telekom üzerinden hizmet almaya devam edebilecek. Fakat sunulan hizmetlerden memnun olmaması halinde ise istediği zaman sistemden çıkabilecek ve 3 ay boyunca yapılacak çıkış işlemlerinde herhangi bir ek ücret alınmayacak.
Cayma ücretinin olmayacak olması yeni internet hizmetinin denenmesi için kullanıcılara cazip bir seçenek yaratacak. Bu bakımdan Türk Telekom tarafından yapılan kampanyaya ilginin oldukça yüksek olması bekleniyor. Kullanıcılar cayma bedeli ödemeden paket değişikliği yapabilecek ya da alınan hizmetten vazgeçebilecek. Üstelik operatör değişikliklerinde dahi herhangi bir ek ücret alınması ya da fark cezalanın ödenmesine gerek kalmayacak.
Bu bakımdan sunulan imkan Türk Telekom hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler için oldukça cazip bir seçenek yaratılmış durumda. Yeni hizmetleri denemek isteyen kişilerin bu imkândan yararlanabilmesi adına Gel Dene kampanyaları için müracaat etmesi yeterli. Gel Dene kampanyaları kapsamında 22 TL’den başlayan paketlerin seçilebilmesi mümkün. 3 farklı paket seçeneğine sahip olacak kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik bu üç paketlerden bir tanesini tercih ederek Türk Telekom altyapısını kullanabilecek.
Gel Dene 1 GB Gel Dene 3 GB Gel Dene 5 GB
Numara Taşıma & Yeni Hat
Taahhütlü Aylık Ücret **
22 TL* 30 TL* 37 TL*
Numara Taşıma & Yeni Hat
Taahhütsüz Aylık Ücret **
32 TL 40 TL 47 TL
Faturasızdan Faturalıya**
Taahhütlü Aylık Ücret
19 TL* 22 TL* 27 TL*
Faturasızdan Faturalıya**
Taahhütsüz Aylık Ücret
29 TL 32 TL 37 TL
Aylık Ücretsiz Cepten Internet 1 GB 3 GB 5 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 600 DK 750 DK 1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS 1000 SMS 1000 SMS