Windows 10'a Yeni Güncelleme Geliyor

Microsoft tarafından piyasaya sunulan Windows 10 için büyük bir güncellemenin daha kullanıcılar ile buluşturulacağı belirtildi.

Microsoft, Windows 10 işletim sisteminde beklentileri oldukça yükseltirken yeni sistem için 2016 yılında yapılan büyük güncellemenin ardından 2017 yılında da yine iki büyük güncellemenin yapılacağı belirtilmişti. Bu konuda çok fazla detay vermekten kaçınılsa da çeşitli sızdırmalar ile gündemde yer almayı başaran Microsoft, önümüzdeki aylarda yapacağı yeni güncellemeyle birlikte işletim sistemindeki performansı daha üst seviyelere çıkaracak.
Elde edilen bilgilerde 2017 yılı içerisinde iki büyük güncellemenin yapılacağı öğrenilirken yapılacak bu güncellemeler ile birlikte cihazlardaki performans çok daha üst seviyeye çıkarılacak. Bu bakımdan yeni güncellemenin yapılacak olması pek çok açıdan kullanıcılara avantaj sağlayacak.
Ne Zaman Geliyor?
İşletim sistemi için kapsamlı yenilikleri getirecek olan yeni güncellemenin üstelik net bir tarihi belirtilmiş durumda. Resmi olmasa da gündeme sızdırılan son bilgiler dahilinde işletim sistemi için yapılacak güncellemenin güncelleme tarihi 17 Mart olacak. 17 Mart tarihi itibariyle piyasaya sunulacak olan güncelleme sayesinde çok daha etkin ve kullanışlı bir işletim sistemini kullanmak mümkün olacak. Bu açıdan şu anda oldukça iyi durumda olan Windows 10 yapılacak yeni güncelleme ile birlikte çok daha farklı ve gelişmiş özelliklere sahip olacak.