Tarayıcı Temizleme ve Araç Çubuğu Kaldırma Programı – Avast Browser Cleanup İndir Yükle


Avast Browser Cleanup ile internet tarayıcınıza bulaşan kötü eklentileri, arama motoru değiştiren zararlıları ve araç çubuklarını kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Türkçe dil desteği, kolay kullanımı ve ücretsiz olması ile başınızın en büyük belası olan tarayıcı sorunlarını kökünden çözün. Internet Explorer, Google Chrome ve Firefox tarayıcılarınızı Avast Tarayıcı Temizleme programı ile temizleyin.

Avast Tarayıcı Temizleme Programı

Avast Browser Cleanup yada Türkçe ismi ile Avast Tarayıcı Temizleme isimli program ile baş belası haline gelen tarayıcı sorunlarına karşı çözüm bulacaksınız. Tarayıcınıza bulaşan istenmeyen araç çubuklarını ve eklentileri temizleyerek tarayıcınızı ilk günkü temiz haline geri döndürmeniz mümkün.


Avast Browser Cleanup ile arama motorunuzun ana sayfasını değiştiren zararlılardan, istenmeyen eklentilerden ve tarayıcınıza bulaşan araç çubuklarından kurtulabilirsiniz.
Özellikle program yüklerken sizin isteğiniz dışında yada sizin dikkat etmemeniz sonucunda tarayıcınıza araç çubukları yüklenir yada arama motorunuzun ana sayfası değiştirilir. Fakat bu araç çubuklarını kaldırmak isteseniz de bunu başaramayabilirsiniz. Ancak Avast Browser Cleanup ile temizlik işlemi yapabilirsiniz.
Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarını destekleyen bu program ile tarayıcılarınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz
Avast Browser Cleanup Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2016
İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veya XP SP3Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz