Apple tarafından telefondaki bazı hataları düzelten iOS 10.0.3 güncellemesi iPhone sahiplerine sunulurken, yeni yazılımı bütün Apple cihaz sahipleri kullanamayacak.


Yeni cihazlarını kısa süre önce satışa çıkaran Apple, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz ve iPhone 7 Plus modelleri için bugün Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz.0.3 güncellemesini de kullanıcılara sundu.
Güncellemeyle hatalar çözülüyor

Sürüm numarasından anlaşılacağı gibi, bu güncellemede gözle görülen özelliklerden çok, hata düzeltmelerine gidiliyor ve özellikle hücresel bağlantıda geliştirme yapılıyor.
Hâlâ pek çok iOS cihazda kullanılan 10.0.2 sürümünden yaklaşık dört hafta sonra gelen iOS 10.0.3 güncellemesinde, son iPhone telefonlarla birlikte paket hâlinde sunulan yeni Lighting kulaklıklarda da düzeltmeler yapılıyor.
iOS 10.1 de uzun süredir beta sürümündeyken, bu güncelleme de tıpkı öncekilerinde olduğu gibi yeni iPhone telefonlara odaklanıyor ve portre modunu iPhone 7 Plus modeline getiriyor.
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz
Eğer siz de iPhone 7 veya 7 Plus sahibiyseniz, yeni Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz.0.3 güncellemesini telefonunuzun genel ayarlar kısmındaki yazılım güncellemesi sekmesinden talimatları izleyerek indirebilirsiniz.