Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Ekim'ini ortaladık. Müthiş oyunlar ardı ardına piyasaya çıkıyorlar ama içlerinden biri diğer tüm oyunların önüne çıkmayı başarıyor. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizbu hafta çıkacak oyunlar arasında!


BATMAN: RETURN TO ARKHAM

Yapımcı: ROCKSTEADY
Tür: AKSİYON
Platform: PS4, XO
Çıkış Tarihi: 18 EKİM

Batman macerasının ilk iki ayağı yeni nesil konsollar için bir kez daha piyasada. Eğer Akham Asylum ve Arkham City’yi daha önce oynamadıysanız şimdi tam sırası.


CIVILIZATION VI

Yapımcı: FIRAXIS GAMES
Tür: STRATEJİ
Platform: PC
Çıkış Tarihi: 21 EKİM

Tüm zamanların en köklü strateji oyunlarından biri olan Civilization geri dönüyor. Yepyeni oyun motoru ve daha sakin bir Gandi ile medeniyetleri yönetmeye hazır olun.


ROCK BAND RIVALS

Yapımcı: HARMONIX
Tür: MÜZİK
Platform: PS4, XO
Çıkış Tarihi: 18 EKİM

Rock Band Rivals ile Rock Band 4’ün üzerinde yepyeni özellikler ekleniyor. Yeni hikaye modu, yepyeni şarkı listesi, kendi yetenekleriniz üzerinde daha fazla hakimiyet gibi birçok özellik sizleri bekliyor.


LEGO HARRY POTTER COLLECTION

Yapımcı: WARNER BROS
Tür: MACERA
Platform: PS4
Çıkış Tarihi: 18 EKİM

Önceki nesilde çok tutan bir oyun olan Lego Harry Potter tüm okul yıllarını kapsayan bir paketle PlayStation 4’e konuk oluyor. Tüm zamanların en büyük fenomenlerinden biri olan Harry Potter dünyası LEGO dünyası ile birleşiyor.


BATTLEFIELD 1

Yapımcı: DICE
Tür: FPS
Platform: PS4, XO, PC
Çıkış Tarihi: 21 EKİM

Geldik haftanın son oyununa. DICE tarafından geliştirilen ve duyurulduğu günden beri tüm oyuncuların en çok merak ettiği yapım olan Battlefield 1artık çıkıyor. Birinci Dünya Savaşı’nı bizlere getiren oyunun incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.