Assassin’s Creed filminin yeni fragmanı yayımlandı

Kaliteli aksiyon sahneleri sizleri bekliyor.


Oyun sektörünün en büyük markalarından biri olan Assassin’s Creed’in Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz için yeni bir fragman yayımlandı. X-Men: Apocalypse ve Prometheus gibi filmlerden tanıdığımız son yılların popüler Alman aktörü Michael Fassbender ve The Dark Knight Rises’tan tanıdığımız Marion Cotillard filmin başrollerini paylaşıyor. Yönetmen koltuğunun Macbeth’ten tanıdığımız Justin Kurzel’a emanet edilen filmin yeni fragmanında bol bol aksiyon ve seriden aşina olduğumuz kader atlayışları yer alıyor. Filmle ilgili paylaşılan yeni detayları haberimizin devamında bulabileceğinizi hatırlatalım ve sizleri yayımlanan yeni fragman ile baş başa bırakalım.

Assassin’s Creed serisinden karakterleri de içinde bulunduracak filmin Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Filmin büyük bir çoğunluğunun günümüzde geçecek olması her ne kadar kuşkuları beraberinde getirse de, paylaşılan yeni fragmanla birlikte aksiyon dozajının doyurucu olacağını görüyoruz. Bildiğimiz Assassin’s Creed dünyasının başlangıcı niteliğinde olacak filmde, Callum Lynch (Michael Fassbender) adındaki kişinin hikayesine tanık oluyoruz. Genetiği araştırılan Callum Lynch, 500 yıl önce yaşamış olan ünlü İspanyol suikastçi Aguilar de Nerha’nın kanından olduğu ortaya çıkıyor ve zorla bir denek haline getiriliyor. Filmin hikayesi de bu şekilde başlıyor.
Daha iyi bir müzik seçiminin yapıldığı yeni fragman, film için şu ana kadar yayımlanmış en iyi fragman dersek kimse hayır demez sanırım. Ayrıca Assassin’s Creed serisinden aşina olduğumuz Abstergo’yu ve Aquaman filminde oynayacak Michael K. Williams’ı da görme fırsatı elde ediyoruz. Beyaz perde takipçileri bir yana, Assassin’s Creed serisinin sevenleri de filme yavaş yavaş ısınıyor gibi bir izlenim var. Film, 21 Aralık 2016’da gösterime girecek.