Dead Rising, kendi Red Dead Redemption 2 posterini paylaştı

Oldukça ilginç bir çalışma olmuş.


Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde, Rockstar Games’in Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz söylemiştik. Paylaşılan son görsel ile birlikte, Red Dead Redemption 2’nin Xbox One ve PlayStation 4 platformları için Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz. Paylaşılan görsel ise oyuncular arasında popüler olmakla kalmadı, Dead Rising’e de uyarlandı.

Bu hafta içerisinde paylaştığı görsellerle hepimizi mutlu eden Rockstar Games, son olarak da kırmızı bir gün batımını bizlere sunan bir görsel paylaşmıştı. Poster tadındaki bu görselin orijinal halini görmek istiyorsanız,Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz ilerlemeniz yeterli olacaktır. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz, Final Fantasy ve Dead Rising gibi oyunlara da uyarlandı. Aslına bakarsanız oldukça da ilgi çekici çalışmalar ortaya çıktı.
Dead Rising’in resmi Twitter hesabından paylaşılan bu görselde, Frank West ve ona saldırmaya çalışan zombi ordusunu rahatlıkla görebiliyoruz. Bazı oyuncular tarafından “Red Dead Rising” şeklinde de yorumlanan bu çalışma, Dead Rising’e de oldukça yakışmış bizce. Final Fantasy için yapılan az önce de bahsettiğimiz çalışmaya göz atmak isterseniz,Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz. Dead Rising 4’ün 6 Aralık 2016’da çıkış yapacağını da hatırlatalım.