Microsoft, Windows Kamera Uygulamasına Önemli Bir Güncelleme Yayınladı

Windows Kamera uygulaması, Windows Insider fast ring kullanıcıları için yeni özelliklere ve yeni bir ara yüzle güncellendi. İşte Windows Kamera uygulamasının yeni özellikleri..Microsoft, Windows 10 ve Windows 10 Mobile için bir sonraki büyük güncelleme üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalara uygulama geliştirmelerine de dahil eden Redmond merkezli teknoloji devi, bu kapsamda yapılan uygulama geliştirmelerine de ilk olarak Windows Insider fast ring kullanıcılarına sunarak test etmelerini ve mümkün en iyi güncellemeyi tüm kullanıcılara sunmayı amaçlıyor.

Microsoft'un yaptığı uygulama geliştirme çalışmaları arasında Windows Kamera uygulaması da önemli bir yere sahip. Nokia'dan devralınan Lumia Kamera uygulamasının temelleri üzerinde geliştirilen Windows Kamera uygulaması yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Windows Kamera uygulaması, Windows Insider fast ring kullanıcıları için yeni bir ara yüz ve özelliklerle güncellendi.Windows Kamera v1016.11 numaralı sürümde fark edilen yenilikler:  • Yeni ikonlar
  • Yeni timelapse özelliği.
  • Yeni kare görüntü inceleme simgesi sağ alt tarafta artık kullanılabilir.
  • Zamanlayıcı, ana kullanıcı arayüzünde kullanılabilir


Bilindiği üzere Windows Kamera uygulaması otomatik ayarlarda en iyi çekimi yapmak üzere piyasanın en iyi özelliklerine sahip. Bunun yanında gelişmiş fotoğrafçılık özellikleri arasında manuel ayarlarda profesyonel çekim yapabilmek de mümkün. Microsoft, yayınladığı yeni güncelleme ile kullanıcı deneyimini geliştirirken, yeni ikonlar ve yenilenen ara yüz tasarımı ile kullanımı da kolaylaştırıyor.

Eğer siz de Windows Insider fast ring kullanıcısı iseniz Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizuygulama mağazası bağlantısı üzerinden Windows Kamera uygulamasını indirebilir ya da yüklü uygulamanızı güncelleyebilirsiniz.