kahraman elektronik n11.com-kahraman elektronik
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara Haberleri Güncel

 1. #1
  Vip Üye
  Üyelik tarihi
  10 Haziran 2013
  Nereden
  İzmit
  Mesajlar
  2,472
  Beğendikleri
  4
  Beğenileri
  15 Beğenilmiş

  Standart Ankara Haberleri Güncel

  İçişleri Bakanı Soylu'dan Ankara'daki Daeş Operasyonu ile İlgili Açıklama

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara Eryaman’da eylem hazırlığında olan bir DAEŞ mensubu teröristin etkisiz hale getirilmesi ile ilgili, “Çok önemli bir istihbarat ve izleme sonucunda bir DAEŞ mensubunu etkisiz hale getirdiler.

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara Eryaman'da eylem hazırlığında olan bir DAEŞ mensubu teröristin etkisiz hale getirilmesi ile ilgili, "Çok önemli bir istihbarat ve izleme sonucunda bir DAEŞ mensubunu etkisiz hale getirdiler. Önümüzdeki günlerde kamuoyu elbette ki bu operasyonlarımızın hangi şekilde devam edeceğine şahit olacaktır. Burada hem Sayın Valimizin söylediği eski Meclis binamız ile hem de Anıtkabir ile ilgili keşif yapıldığı doğru. Önümüzdeki günlerde ayrıntıları Sayın Valimiz kamuoyu ile daha detaylı bir şekilde paylaşacaktır" dedi.

  İçişleri Bakanı Soylu, Anıtkabir çıkışında basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bakan Soylu, Ankara Eryaman'da sabahın ilk saatlerinde düzenlenen operasyon ile eylem hazırlığında olan bir DAEŞ üyesi teröristin öldürülmesiyle ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı. DAEŞ üyesi olduğu belirtilen teröristin Anıtkabir çevresinde 3 kez görüldüğü ve keşif yaptığı bilgisi ile ilgili soruya Bakan Soylu, "Çok önemli bir istihbarat ve izleme sonucunda bir DAEŞ mensubunu etkisiz hale getirdiler. Bundan yaklaşık 10 gün önce yine böyle bir olay söz konusuydu. Gaziantep'te 3 hücre ile ilgili böyle bir operasyon söz konusuydu. Bu operasyonlarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde kamuoyu elbette ki bu operasyonlarımızın hangi şekilde devam edeceğine şahit olacaktır. Burada hem Sayın Valimizin söylediği eski Meclis binamız ile hem de Anıtkabir ile ilgili keşif yapıldığı doğru. Özellikle gerek bu güvenlik meselelerinde çok açık olmamak gerekir. Bu yürüyen bir süreç. Önümüzdeki günlerde ayrıntıları Sayın Valimiz kamuoyu ile daha detaylı bir şekilde paylaşacaktır. Ama bu sürecin yürüdüğünü ve burada bizim de milletimizin huzuru için işimizi yapmak durumunda olduğumuzu ifade etmek isterim. 24 saat bazı günler hiç uyumadan bir tehdit algısı ortaya çıkmışsa onu bertaraf etmek için güvenlik kuvvetlerimiz azami bir gayret ortaya koyuyorlar. Bu konuda Türkiye'nin her tarafında terörle mücadele eden güvenlik güçlerimiz büyük bir gayret ortaya koymaktadır. Bu gayretlerin sonucunda hep birlikte bu rahat, huzur ve sükun ortamının devam edeceğini düşünüyorum" diye konuştu.

  DAEŞ mensubu olduğu tespit edilen teröristin kimliğinin tespit edilip edilmediği ile ilgili Soylu, "Gerekli açıklamaları Vali Bey gerçekleştirecektir. Burada çok detaya girmek istemiyorum. Bu meseleler yürüyor ve yürüyecektir. Buradaki tüm bilgileri valiliğimiz, hem kamuoyu hem de basınla açık bir şekilde paylaşmaktadır. Biz ancak meselenin hangi düsturda yürüdüğünü, hangi ölçekte gittiğini değerlendiririz. Her olay üzerinden bir değerlendirme yapmakta elbette ki bizi detayların içerisine çeker ki, biz mümkün olduğunca bu anlayışları genel ilke ve prensipler çerçevesinde yürütmek istiyoruz. O detaylar kamuoyu ile paylaşılacaktır" açıklamasını yaptı.

  "Günlük kiralanan evler veya kısa süreli kiralanan evler maalesef terörle de ilişkilendirilmektedir"

  Günlük kiralık evler ile ilgili İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalarda gelinen son nokta hakkında ise Soylu, şu bilgileri verdi:

  "Bu önemli açıklarımızdan bir tanesidir. İçişleri Bakanlığı bu konu ile ilgili bir çalışma yapıyor. Günlük kiralanan evler veya kısa süreli kiralanan evler maalesef terörle de ilişkilendirilmektedir. Bu konuda günlük kiralanan evleri kimlerin ne için kiraladığı konusu terörü yakından ilgilendiren bir durumdur. Bu konuda çalışmalar devam etmektedir. Zannediyorum önümüzdeki günlerde bu konuda hem hükümetimiz ile hem de kamuoyu ile paylaşılacaktır."

  5 ilde terör saldırısı olabileceğine dair 81 ile yazı gönderildiğine yönelik soru üzerine Soylu, "Sürekli bir tedirginlik üzerinden hayatın olağan akışını sıkıntıya sokmak doğru değildir. Biz güvenlik tedbirlerimizi alırken bir takım istihbaratlara dayanarak çok doğal olarak kendi birimlerimizi uyarıyoruz. Bu konuda gelen istihbaratlar üzerinden bu istihbaratların bir bölümü doğru çıkabilir, bir bölümü de dayanaksız çıkabilir. Önemli olan bizim duyduğumuz yani gelen ihbar nereden gelirse gelsin biz bunları ciddiye almak durumundayız. Ama bunu manşetlere taşımak ve bunun üzerinden bunun sanki olacakmış gibi bir anlayışla yansıtmak sadece hayatın olağan akışını zedelemektir. Bizim görevimiz sakin olmak, milletimizi sakin tutmak ve güvenlik açısından alacağımız tedbirleri de almaktır" açıklamasını yaptı.

  "29 Ekim ve 10 Kasım'da vatandaşlar toplu halde Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirebilecekler mi?" sorusu üzerine Soylu, şu cevabı verdi:

  "Ne için olmasın. Bunu kapsamadığı apaçık ortada. Kızılay'da, hiçbir yerde herhangi bir sivil toplum örgütümüzün, herhangi bir mesleki kuruluşumuzun bir gösteri ve yürüyüşünün yapılması valiliğin iznine bağlıdır. Bir garipsenecek bir durum söz konusu değildir ve hassas dönemden geçtiğimiz için de bunu yapmak isteyenler tamda bunu istemeliler. Hassas bir dönemden geçiyoruz ve bu konuda bizim yapacağımız bir gösteride eğer valilik izin verirse bizim güvenliğimizi tam anlamıyla tesis edebilmek için buna bizim ihtiyacımız var demeliler. Biz asayiş uygulamaları, gece uygulamaları yapıyoruz ve vatandaşımızın büyük bir bölümü teşekkür ediyor."

  Erciş'te katledilen hem de valililik tarafından belediye meclis üyesi olarak görevlendirilen muhtara Cenabı Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm muhtarlara başsağlığı dilediğini ifade eden Bakan Soylu, "Hassas bir dönemden geçtiğimiz hepimizin malumu. Bu hassas dönem içerisinde muhakkak ki huzurun, asayişin ve güvenin sağlanması da gerek illerimizi yöneten valilerimizin, gerek güvenlik kuvvetimizin, hükümetimizin ve devletimizin en önemli görevidir. Bir taraftan Musul'da dünyaca izlenen meseleyi bizler de ülkemizden izliyor, takip ediyoruz. Diğer taraftan Suriye ve Irak, diğer taraftan terör örgütleriyle mücadele DEAŞ ile PKK ile FETÖ ile tüm diğer terör örgütleriyle büyük bir mücadele ortaya koymaya çalışıyoruz. Güvenlik kuvvetlerimiz tüm bu çerçevenin içerisinde milletimizin hayatın olağan akışı içerisinde kendi günlük hayatını devam ettirmesi için elinden gelen bütün gayreti ortaya koymaktadır" diye konuştu.

  "Sivil toplum örgütlerimizin, siyasi partilerimizin, mesleki kuruluşlarımızın 2911 sayılı gösteri ve toplantıyla ilgili bunları düzenleyen yürüyüşün esaslarını düzenleyen kanunla ilgili bize biraz hassasiyet göstermeleri temel beklentilerimizdir"

  Bakan Soylu, konuşmasına şöyle devam etti:

  "DEAŞ ile mücadele ederken DEAŞ'ın da ülkemizi yıldırabilmek için, PKK ile mücadele ederken PKK'nın terörün Türkiye'de bir yılgınlığa sebebiyet verebilmesi için çaba gösterdikleri de hepimizin de malumudur. Buna karşılık da daha dün gece bitti bu operasyon, 13 teröristi Tunceli'de etkisiz hale getirdik, 1 teröristi de yaralı olarak ele geçirdik. Sabah Erzincan'da 1 teröristi etkisiz hale getirdik, 1 teröristi de ele geçirdik. Türkiye'nin her noktasında terörle mücadele sürerken özellikle sivil toplum örgütlerimizin, siyasi partilerimizin, mesleki kuruluşlarımızın 2911 sayılı gösteri ve toplantıyla ilgili bunları düzenleyen yürüyüşün esaslarını düzenleyen kanunla ilgili bize biraz hassasiyet göstermeleri temel beklentilerimizdir. Güvenlik kuvvetlerimizin halkımızın güvenliğini esas almaları en önemli görevleridir. Burada bunu farklı noktalara çekmek, buranın üzerinden acaba siyaset yapabilir miyim diye bir soruyu ortaya koymaya çalışmak bugünün meselesi değildir. Herkesin anlayış göstermesi gerekir. Bizim için öncelikli insanımız ve onun güvenliğidir. Dönem dönem tedbirler alırız, bunlara yönelik bazen gevşetmeler ortaya koyabiliriz. Bunları yaparken de güvenliği ana konsantrasyon olarak ortada tutarız. Sebebi şudur, bu kadar geniş bir çerçeve içerisinde güvenlik kuvvetlerimiz başarılı operasyonlar yürütmektedirler. Bunların konsantrasyonlarını azaltmamak bizim bugünkü temel stratejimizdir. Bazen günde bulunduğumuz şehir olan Ankara'da söylüyorum 5-6-7 tane topluma açık yerlerde gösteri düzenlenmesi talep edilmektedir. Bir taraftan güvenlik kuvvetlerimizin bunların güvenliğini alma konusunda çaba ortaya koyarken, diğer taraftan da terör örgütleriyle canhıraş bir mücadele etmesi elbette yapılabilirdir. Ama bugün önceliğimiz farklıdır ve bunu öne almak durumundayız."

  "29 Ekim, bunun 10 Kasım ile ilişkilendirilmesi de son derece abeste iştigaldir"

  "Bunun 29 Ekim, bunun 10 Kasım ile ilişkilendirilmesi de son derece abeste iştigaldir" diyen Soylu, "Bir de bilmemezliktir. 2911 ayrıdır, resmi törenlerin organizasyonu ve koordinasyonu, bunun kanunumuzla tanımlanması apayrı bir sürecin kendisidir. Ama bu kadar önemli bir sürecin içerisinden yürürken özellikle sorumluluk sahiplerinin biraz daha empati kurmalarını, halkımızın güvenliğinden sorumlu olan hükümet yetkilileri olarak beklediğimizi ifade etmek istiyorum. Herkes rahat olsun. Biz güvenlik tedbirlerini milletimizin daha rahat yaşamasını teminen ortaya koymaya çalışıyoruz. Günlük hayatın akışında herhangi bir problem söz konusu değildir. Ama birilerinin milletin huzurunu, sükununu ve hayatın olağan akışını etkileyecek girişimlere de müsaade etmemiz gerekli olduğunu, teröre bu şekilde engel olmanın gerekli olduğunu görevimiz olarak biliyoruz. Bayramlarda ne herhangi bir erteleme söz konusu ne de böyle bir akıl söz konusudur. Bunun çarpıtılması ortadadır" açıklamasında bulundu. - ANKARA

 2. AVRUPA IPTV HIZMETLERI
 3. #2
  Vip Üye
  Üyelik tarihi
  10 Haziran 2013
  Nereden
  İzmit
  Mesajlar
  2,472
  Beğendikleri
  4
  Beğenileri
  15 Beğenilmiş

  Standart Cevap: Ankara Haberleri Güncel

  Şehir Araştırmaları Kütüphanesi'nde Bilgisayar Hizmeti Başladı

  Türkiye’nin ilk Şehir Araştırmaları Kütüphanesi’ni 2013’te kuran Pursaklar Belediyesi, bilgisayar teknolojisi ile hizmet vermeye başladı.

  Türkiye'nin ilk Şehir Araştırmaları Kütüphanesi'ni 2013'te kuran Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz, bilgisayar teknolojisi ile hizmet vermeye başladı.

  Türkiye şehirciliğinin gelişimine katkı sunmak amacıyla kurulan Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Şehir Araştırmaları Kütüphanesi, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz ile Hacettepe Teknoloji Transfer Merkezi'nin düzenlediği projede Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'yı temsil etti. "Yerel Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Küresel Erişim" sloganı ile başlatılan eğitim projesine katılan Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz 10 bilgisayar kazandı. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz ve Hacettepe Teknoloji Transfer Merkezi tarafından düzenlenen "Herkes İçin Kütüphane" konulu 6 aylık eğitim seminerine 181 üniversite kütüphanesi katıldı. Başkent Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'yı ise belediye olarak Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'nin Şehir Araştırmaları Kütüphanesi temsil etti. 6 aylık eğitim sürecini başarıyla tamamlayan Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz 10 bilgisayar kazandı. Bilgisayarlar ise kütüphanede halkın hizmetine sunuldu. Şehir Araştırmaları Kütüphanesi'nde bilgisayarları teslim alan Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Belediye Başkanı Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz, " Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz şehirciliğinin gelişimine katkı sunmak ve gençlerimizin ders çalışmaları için güzel ihtisas kütüphanesi hazırladık. İkinci kütüphane projemizi de hazırlıyoruz. Mevcut Kaymakamlık binamızı kütüphane yapacağız. Eğitim programları ile kütüphaneciliğe katkı sunan Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz ve Hacettepe Teknoloji Transfer Merkezi'ne teşekkür ediyorum" dedi.

  Çetin'e eğitim seminerleri hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Osman Kayaer, eğitim seminerlerinin ikinci bölümüne de Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz olarak katılacaklarını belirtti.

  Araştırma yapmak isteyenlere Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz internet sitesinde online hizmet veren kütüphane, elektronik ortamda eserlerin ön ve arka kapakları, ön sözleri ve içindekiler kısmına da yer veriliyor. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Başkanlık Konağı'nda hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet veren kütüphane, şehirle ilgili araştırma yapmak, şehirleri öğrenmek isteyenleri bekliyor. - ANKARA

 4. #3
  Vip Üye
  Üyelik tarihi
  10 Haziran 2013
  Nereden
  İzmit
  Mesajlar
  2,472
  Beğendikleri
  4
  Beğenileri
  15 Beğenilmiş

  Standart Cevap: Ankara Haberleri Güncel

  Sanatçı Ebru Polat Ankara'da Sevenleri ile Buluşacak

  Ünlü Sanatçı Ebru Polat, Canlı performans sahnesiyle Sound Ankara'da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Ünlü Sanatçı Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz, Canlı performans sahnesiyle Sound Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Yapacağı canlı performans ile Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'da sevenleriyle buluşmaya sabırsızlandığını dile getiren Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz, "Ankara'lılar için gümbür gümbür geliyorum" dedi. Sahnedeki sergilediği dansları ve şovlarıyla izleyicileri kendine hayran bırakan ünlü sanatçı, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'da canlı performans konserine imza atmaya hazırlanıyor. Ünlü sanatçı 23 Ekim Pazar gecesi Bestekar sokakta bulunan Sound Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'da sevenleriyle buluşacak. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'yı ve Bestekar sokağı ayrı sevdiğini dile getiren Polat, "Ankara'ya koşa koşa gelirim. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'yı çok seviyorum 23 Ekim'de tüm sevenlerimle buluşmak istiyorum" dedi.

 5. #4
  Vip Üye
  Üyelik tarihi
  10 Haziran 2013
  Nereden
  İzmit
  Mesajlar
  2,472
  Beğendikleri
  4
  Beğenileri
  15 Beğenilmiş

  Standart Cevap: Ankara Haberleri Güncel

  İmamdan Cumhurbaşkanı Erdoğan Taklidi

  Ankara’da imam olarak görev yapan Mustafa Özkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın taklidini yaparak sosyal medya hesabına yükledi.

  Ankara'da imam olarak görev yapan Mustafa Özkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın taklidini yaparak sosyal medya hesabına yükledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın taklidini yaptıktan sonra arkadaşlarının kendisini "Reis" diye çağırdığını ifade eden Özkaya, "Millet nahoş taklitleri dinleyeceğine daha düzgün bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızın ağzından çıkan sözleri dinlesin" dedi.

  Ankara'da imam olarak görev yapan Mustafa Özkaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tütün ve alkolle mücadele sözlerine yönelik sosyal medyada uygunsuz taklitlerin yapılmasına karşılık bir video yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın birebir taklidini yapan Özkaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın makamına yakışmayan taklitlerin olduğunu belirterek, "İnternette bazı nahoş taklitler gördük. Arkadaşlar arasında taklit yaparken arkadaşlarım sesimin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok benzediğini söyledi. Sonrasında bir video kaydettiler ve benden habersiz sosyal medyaya yüklemişler. Dönüşler olumlu olunca biz de paylaştık ve 10 binin üzerinde bir izlenme oldu. Millet nahoş taklitleri dinleyeceğine daha düzgün bir şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızın ağzından çıkan sözleri dinlesin dedik" diye konuştu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hayran olduğunu kaydeden Özkaya, "15 Temmuz gecesi kendisinin talimatını beklemeden sokağa döküldük. Orada bir zafer yaşandı. Sayın Başkomutanımızın eşsiz ve benzersiz liderliği ile bir zafer nasip oldu" ifadelerini kullandı.

  Erdoğan'ın taklidini yaptıktan sonra arkadaşlarının kendisini "Reis" diye çağırdığını kaydeden Özkaya, gördüğü tepkiyi şöyle anlattı:

  "Mitinglerini fazla takip etmekten dolayı sanırım seste ona doğru kaydı. Arkadaşlarım çok benziyor ve taklit yap diyorlar. Görevli arkadaşlarımızdan da olumlu tepkiler alıyoruz. Cemaatimden de olumlu tepkiler var. Onlar da çok seviyorlar ve devamını bekliyorlar. Ailem de benim kadar hayran Sayın Cumhurbaşkanımıza. Onlardan da olumlu tepkiler aldım. Kardeşlerim de Cumhurbaşkanımızın yolundan yürüyorlar. Onlardan daha güzel tepkiler alıyorum. Eşim de gurur duydu benimle. Videoyu izleyerek haberdar oldu bu yeteneğimden. Özel olarak eşime taklit yapmamıştım. İlk önce videodan izledi. Çok şaşırmış. 'Gerçekten bu yönünü bilmiyordum' dedi." - ANKARA

 6. #5
  Vip Üye
  Üyelik tarihi
  10 Haziran 2013
  Nereden
  İzmit
  Mesajlar
  2,472
  Beğendikleri
  4
  Beğenileri
  15 Beğenilmiş

  Standart Cevap: Ankara Haberleri Güncel

  Rüzgar Enerjisi Kongresi

  Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından organize edilen Rüzgar Enerji Kongresi 2-3 Kasım tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecek.

  Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından organize edilen Rüzgar Enerji Kongresi 2-3 Kasım tarihlerinde Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'da gerçekleştirilecek.

  TÜREB'den yapılan açıklamaya göre, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz JW Marriott Otel'de yapılacak kongrede, "Rüzgarla Daha Güçlü Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz" temasıyla sektördeki son durum, gelecek yatırımları ile yurt dışındaki gelişmeler değerlendirilecek ve sektörün sorunlarına çözüm aranacak.

  Bu yıl beşincisi düzenlenecek kongreye TÜREB Yönetim Kurulu Başkanı Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Ataseven'in yanı sıra Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz, TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz ve TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'ın katılması bekleniyor.

  Kongrede, Küresel Rüzgar Enerjisi Konseyi (GWEC) Başkanı, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Rüzgar Enerjisi Birliği (WindEurope) ve Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz Rüzgar Türbini Sahipleri Derneği Üst Yöneticisi Christian Kjaer ile Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'den bir özel sektör temsilcisinin katılacağı oturumda, "Dünyada ve Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'de Rüzgar Enerjisi Nereye Gidiyor" sorusuna cevap aranacak.

  Açıklamada görüşlerine yer verilen TÜREB Yönetim Kurulu Başkanı Ataseven, kongrede rüzgar enerjisi endüstrisi, hükümet politikaları, finans ve proje geliştirme gibi sektörün gündemini belirleyen konuların ele alınacağını ifade etti.

  Kongrenin en dikkat çekici başlıklarının " Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz özel oturumu" ve "Rüzgar Enerjisi Master Plan çalışması" olacağına değinen Ataseven, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'in kendilerinden talep ettiği rüzgar yol haritasını özenle hazırladıklarını ve rüzgar sektörünün geleceğine ışık tutacak bu çalışmayı paylaşmak için heyecan duyduklarını belirtti.

Benzer Konular

 1. Bursa Haberleri Güncel
  Konu Sahibi kral41 Forum 81 İlde Değişiklikler
  Cevap: 22
  Son Mesaj : 19.Ekim.2016, 12:07
 2. Trabzon Haberleri Güncel
  Konu Sahibi kral41 Forum 81 İlde Değişiklikler
  Cevap: 11
  Son Mesaj : 19.Ekim.2016, 12:01
 3. Sakarya Haberleri Güncel
  Konu Sahibi kral41 Forum 81 İlde Değişiklikler
  Cevap: 15
  Son Mesaj : 19.Ekim.2016, 11:58
 4. Kocaeli Haberleri Güncel
  Konu Sahibi kral41 Forum 81 İlde Değişiklikler
  Cevap: 20
  Son Mesaj : 19.Ekim.2016, 11:52
 5. Güncel Oyun Haberleri 08.11.2015
  Konu Sahibi mehmetkarahanlı Forum Oyun Hileleri, Oyun Haberleri
  Cevap: 8
  Son Mesaj : 09.Kasım.2015, 00:11

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •