Bedava iPhone 7 almak için her şeyimi veririm diyenlere, böbrekten daha az meşakkatli bir yol var desek? Ukraynalı bir şirket, iPhone 7 için çok ilginç bir kampanya başlattı.İnternet aleminin her yıl süre gelen muhabbetlerinden birisi de, akıllı telefonların fiyatlarının artışıyla beraber ödeme yöntemleri. Özellikle son birkaç yıldır iPhone ile araba takas etmek, iPhone için böbrek vermek gibi konularda bol bol dalga geçen kullanıcıların şimdi bir başka seçeneği daha var.

Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz

Bedava iPhone'un yolu isim değiştirmekten geçiyor

Ukranya bazlı bir satıcı olan Allo, iPhone 7 için bir çekiliş düzeniyor. Bu çekilişe katılmak için firmanın tüm sosyal medya kanallarını beğenip paylaşmanıza gerek yok.


Tek yapmanız gereken isminizi "Seven iPhone" olarak değiştiren ilk 5 kişiden biri olmak. Pasaportunuz ile isminizi gösteren bir fotoğrafı Allo'yagönderdikten sonra herhangi bir Allo bayisine gidip yeni isminizi içeren pasaportugöstermek.

Amaç ironi yapmak

iPhone 7'nin Ukrayna'da sahip olduğu yüksek fiyatlara dikkat çekmek amacıyla yapılan bu kampanya, pek de haksız sayılmaz. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz'ya göre, iPhone 7 standart maaşın 4-4,5 katı bir fiyat etiketine sahip.
İnternette savunduğu markalardan ötürü fanboy etiketi alan kişiler için, belki de böyle bir isim değişikliği bir sorun olmaz, kim bilir.
Eğer katılmayacaksanız veya katılamayacaksanız bile kampanyayla ilgili detayları Allo'nun websitesinden bakmak isterseniz aşağıdan ilgili siteyeulaşabilirsiniz.

Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz