PES 2017 için 4K desteği ve birçok yeni içerik geliyor

PES takipçilerine müjde.


Özellikle Türkiye’de büyük bir popülariteye sahip olan PES serisinin bu sene çıkmış olan Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz PES 2017’ye 4K çözünürlük desteği ve yanında birçok ücretsiz yeni içerik geleceği yapımın geliştiricisi ve dağıtımcısı Konami tarafından duyuruldu. İlk güncellemenin bu ayın sonunda geleceği oyunun, bu güncellemeyi takip eden 2. ücretsiz içeriği ise Kasım 2016’da oyuncularla buluşacak. İsterseniz şimdi Konami’nin oyuna ne gibi yenilikler getireceğine daha yakından bakalım.

1.02 Güncellemesi

Bu ayın sonunda gelmesi planlanan 1.02 güncellemesinde, zaten iyi olan oyuncu yüzlerinin daha da geliştirilmesi planlanıyor ve bu sayede maksimum gerçeklik de elde edilebilecek. Bildiğiniz üzere PES 2017’de “Player ID” adı verilen bir sistem var. Bu sistemde, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz ünlü oyuncuları tanıyarak, oyuncuların gerçek hayattaki hareketleri ve davranışlarını saha içine daha iyi bir şekilde aktarıyor.1.02 güncellemesinde bu sisteme Wissam Ben Yedder, Mario Lemina, Aymeric Laporte, Victor Wanyama ve Denis Suarez gibi 39 yeni oyuncunun daha eklenmesi planlanıyor. Bu şekilde artık oyuncular daha fazla özelleştirilmiş olacak ve gerçek hayata daha yakın bir deneyim elde edilebilecek.
Oyuncu yüzlerinde geliştirmeler ve Player ID sistemindeki yeni eklemeler dışında PES 2017’ye gelecek yeni güncellemeyle birlikte oyunun kanat ataklarının da geliştirilmesi planlanıyor. Bu değişiklikle birlikte oyuncuların çok daha farklı şekillerde atak yapabilmesi ve oyuna genel anlamda zenginlik katılması amaçlanıyor.
1.03 Güncellemesi

Kasım 2016’da çıkış yapması planlanan bu güncelleme, yine aynı ay içinde çıkacak cihaz olan PlayStation 4 Pro’yu kapsıyor. Ancak elbette farklı içerikler de bu güncellemeyle birlikte oyunculara sunulacak. Duyurulan ilk yeni özellik, PES 2017’nin PlayStation 4 Pro’da 4K çözünürlük ve 60 FPS’te çalışacak olması. Bu teknik detayların yanında oyun, çok daha iyi görselleri de beraberinde getirecek.
PlayStation 4 Pro’yu kapsayan yeni özellikler dışında, 1.03 güncellemesinde Konami’nin partnerlik anlaşması bulunan Liverpool ve Borussia Dortmund takımlarıyla alakalı da oyuna yeni içerikler geliyor. İngiltere ekibi Liverpool’un ünlenmiş Anfield stadyumunun detaylı bir şekilde modellenip ekleneceği güncellemede ayrıca, Borussia Dortmund’un stadı Signal Iduna Park da eklenecek. “You’ll Never Walk Alone” gibi Liverpool’un birçok klasikleşmiş tezahüratının da yer alacağı oyun, bu güncellemedeki içeriklerle birlikte 2 partner takımın gerçek hayattaki maçlarındaki ambiyansın yakalanması amaçlanıyor. Sadece statlar, tezahüratlar ve genel maç ambiyansını geliştirmekle kalmayan Konami, Liverpool ve Borussia Dortmund takımlarının oyuncularını da elden geçirerek hem gerçeğine daha uygun oyuncu yüzlerini hem de oyun stillerini de PES 2017’ye ekleyecek.
Tabii ki tüm bu içeriklerin yanında, her 2 güncellemenin de sayısız hata düzeltmesi içereceğini belirtelim. Özellikle ülkemizde büyük bir kitlesi olan PES 2017, görünüşe bakılırsa güncellemelerle sıcak tutulmaya devam edecek. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz için çıkacak yeni güncellemelerle ilgili daha fazla detay elimize ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.