Battlefield 1 erken erişim sürecinin anlık oyuncu sayısı ortaya çıktı

Sadece erken erişim için oldukça yüksek.


Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi, Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz; EA veya Origin Access ya da Early Enlister Deluxe Edition sürümüne sahip olmak olarak 2 ayrı yolu bulunuyor. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik ÜcretsizEA Access ve Origin Access oyuncularının erişebildiği oyun, 18 Ekim 2016’dan itibaren de Early Enlister Deluxe Edition sahiplerine kapılarını açarak pek çok oyuncuyu kucakladı. Erken erişim imkanlarından yararlanarak oyunu oynama fırsatını elde eden aktif oyuncuların sayısı ise oldukça yüksek.

Sadece erken erişim yetkisi olan oyuncuların oynayabildiği oyun, yazıyı yazdığımız sırada Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz. Son 24 saat içerisinde ise bu sayının maksimum 64,575 oyuncuya ulaştığını belirtelim. Xbox One ise en çok oyuncuya sahip platform olarak gözüküyor. Son 24 saat içerisinde maksimum 124,684 kişinin Xbox One üzerinden oynadığı oyun, yazıyı yazdığımız sırada ise 57,440 kullanıcıyı kucaklıyor. 24 saat içerisinde 94,229 PlayStation 4 kullanıcısı Battlefield 1 oynarken, yazıyı yazdığımız sırada ise 68,648 kişi oyunu deneyimliyor.
Genele bakacak olursak, yazıyı yazdığımız sırada 174.000’den fazla oyuncunun Battlefield 1 oynadığını görüyoruz. Üstelik oyunun normal sürümünü satın alanları bu rakama dahil etmiyoruz bile. Piyasada bulunan oyunların çoğunu aktif oyuncu sayısı bakımından geride bırakan oyun,bakalım tam çıkışını gerçekleştirdiğinde seri içinde rekor kırmayı başarabilecek mi. Sizler de bu sayılar hakkındaki düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.