Görüntülü Arama, WhatsApp Beta ile Windows Phone Platformunda

Windows Phone platformu için yayınlanan WhatsApp Beta uygulamasında görüntülü Arama özelliği ortaya çıktı. Görüntülü arama WhatsApp Beta ile Windows Phone platformunda.

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geliştirme sürecindeki WhatsApp uygulama güncellemelerini WhatsApp Beta programı ile kullanıcıların da test etmesini sağlıyor. Bu amaçla WhatsApp Beta uygulamasında geçtiğimiz ay içinde Windows Phone kullanıcıları için Windows Store uygulama mağazasında da yayınlanmıştı. Bugün gelen bilgilere göre ise WhatsApp Beta uygulamasının Windows Phone platformu için görüntülü arama özelliğine kavuştuğu iddia ediliyor.

İspanya merkezli bir internet sitesi olan OneWindows.es'nin verdiği habere göre Windows Phone WhatsApp Beta uygulamasında görüntülü arama özelliği kullanılabilir durumda. Özelliğin herhangi bir yeni güncelleme ile gelmediği dolayısıyla Server tarafında yapılan bir değişiklikle aktif edildiği belirtiliyor. Fakat bazı kullanıcılar uygulamanın kaldırılıp yeniden yüklenmeslnden sonra WhatsApp görüntülü arama özelliğinin çalıştığını iddia ediyor.WhatsApp Beta uygulamasında arama butonuna tıkladığınızda artık Ses ve Video arama olmak üzere iki tane seçenek önünüze geliyor. Video arama veya ülkemizde yaygın kullanılan adı ile görüntülü arama, kameraları değiştirme ve aramayı sessize alma özelliklerine de sahip. Diğer değişiklikler arasında ise artık arama kayıtları ses ve video olmak üzere iki farklı liste halinde tutuluyor.
WhatsApp Beta Windows Phone uygulamasına sahip değilsiniz uygulamayı Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizmağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu yeni özellik tüm kullanıcılar için sunulduğunda biz de sizleri bilgilendireceğiz.