League of Legends, 19 Ekim 2016 PBE güncellemeleri

Ormancıların dikkat etmesi gereken değişiklikler var.


League of Legends’ın test sunucusu olan PBE güncellendi ve Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz. Özellikle ormancıların dikkat etmesi gereken ormanla ilgili değişiklikler, son güncellemeyle birlikte test edilmeye başlandı. Yazımıza geçmeden önce, PBE’nin bir test sunucusu olduğunu ve içeriklerin değişebileceğini hatırlatalım.

Ormancılar Bitkilerle Buluşuyor

Daha önce görmediğimiz eşyalar olan bitkiler, bu güncellemeyle birlikte oyuna eklendi. Ormancıların taktiksel planlamalarını detaylandıracak bu eşyalar, pek çok farklı iş yapabiliyorlar. Yakındaki birimleri uzağa savuran bir bitkiden tutun, haritadaki totemleri ortaya çıkaran bir bitkiye kadar efsanevi bitkiler sizleri bekliyor.
Orman Kampları, Çarp Sihirdar Büyüsü ve Avcı Palası Değişiyor

Ormancıların vazgeçilmez eşyası “Avcı Palası” ve olmazsa olmaz sihirdar büyüsü “Çarp” ufak değişikliklerle karşımıza çıkıyor. Çarp sihirdar büyüsünün doldurma süresi 90 saniyeden 75 saniyeye düşürülürken, can yenileme miktarı da 100 can puanı ve maksimum canın %10’u olarak ayarlandı.Çarp büyüsünü orman kamplarında kullandığınızda elde ettiğiniz ek güçlendirmelerin tümü oyundan kaldırıldı. Avcı Palası’nın saldırı başına saldırı gücü puanı 20’den 15’e düşürülürken, can çalma oranı da %10’dan %8’e düşürüldü. Orman kampları ise artık 100 saniye yerine 150 saniyede tekrar doğuyorlar.
Alfa League of Legends İstemcisi, Maç Tekrarı Fonksiyonuna Kavuştu

Alfa League of Legends istemcisinin PBE sürümünün güncellenmesiyle birlikte, resmi maç kaydetme desteği de gelmiş oldu. Şimdilik sadece dereceli maçlarda aktif olan bu özellik, alfa istemcinin çıkışıyla birlikte bütün modlara gelecektir. Maç geçmişi kısmından indirebileceğiniz maç tekrarlarını arkadaşlarınızla beraber doyasıya izlemeye hazır olun.