Asus, 24 inçlik full HD çözünürlükteki ve TN panelli Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizcu monitörü VG245H’yi duyurdu. Özellikle konsol oyuncularını hedef aldığı belirtilen monitör, konsolların yakın dostu TV’lerin yerini almak istiyor.
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik ÜcretsizAsus VG245H oyuncu monitörü özellikleri

Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz’un haberine göre, 24 inçlik parlama önleyici kaplamalı Asus VG245H, ultra hızlı 1 ms tepkime süresi ve 75Hz’e kadar tazeleme oranına sahip. Ergonomik stantlı ürün üzerinde 2 adet HDMI portu ve VGA D-Sub portu bulunuyor. Yani eğer o kadar şanslıysanız hem Sony PlayStation 4 hem deXbox One konsolunuzu aynı anda monitörünüze bağlayabilirsiniz. Ayrıca PC’niz varsa onu da bağlamanız mümkün. Monitör üzerinde 2 adet 2W hoparlör ve 3.5mm giriş çıkışı olduğunu da belirtelim.
Giriş gecikmesini azaltma odaklı GameFast Giriş Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizsi ise oyunun aksiyonuna uygun bir hız sağlıyor ve adaptasyonunuzu bozmuyor. Yine monitördeki FreeSync/Adaptive Sync teknolojisi ise sadece uygun şekilde donatılmış olan PC’ler ile çalışabilmekte. Bu teknoloji sayesinde tazeleme oranı 40 ve 75Hz arasına ayarlanıyor ve yırtılmasız bir oyun deneyimi yaşanabiliyor.Ek olarak Asus’un çeşitli oyun teknolojileri yine monitörde mevcut durumda. Bu teknolojiler arasında GamePlus, GameVisual, kırpışma önlemeve ultra düşük mavi ışık yer alıyor.
Asus VG245H oyuncu monitörü çıkış tarihi ve fiyatı

Asus VG245H şu anda ABD’de satışa sunulmuş durumda ve 189.99 dolarlık fiyat etiketine sahip. Ürünün diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı hakkındaysa henüz herhangi bir bilgi verilmiyor.