Galaxy A Serisinde İkinci Ürüne İndirim!

Türk Telekom tarafından başlatılan yeni kampanyada Galaxy a 2016 serisinden yeni bir telefon alacak kişilerin ikinci telefonda büyük bir indirim hakkı elde edeceği belirtildi.

Türkiye'de kullanıcıların telefon almak için tercih ettiği önemli merkezlerden bir tanesi Türk Telekom olurken Türk Telekom yaptığı yeni kampanya ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Türk Telekom tarafından yapılan resmi açıklamalarda Galaxy a 2016 serisi telefonlardan herhangi birini alan kişilerin ikinci cihaz kampanyası dahilinde ikinci cihazı büyük bir indirim ile alabileceği açıklandı.
24 Ay Taksit İmkanı Var!
Özellikle 2 telefon almak isteyen kişiler için Galaxy A serisi ile çok iyi bir fırsat yaratılmış durumda. Üstelik telefon satın alma işlemlerinin 24 ay taksitle bir şekilde yapılacak olması da hem düşük ücretler ile telefon alınmasını sağlayacak hem de piyasaya göre çok uygun bir fiyat üzerinden iki cihaza sahip olmak mümkün olacak. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamalarda ikinci telefon için telefonun modelinin önemi olmaksızın 384 TL'lik bir indirim kazanacakları belirtilirken bu sayede telefonlar çok daha uygun bir fiyat ile alınabilecek.
Üstelik 2 telefonun da aynı model olması gerekmiyor. Öyle ki kullanıcılar Samsung Galaxy A3, A5 ve A7 modellerinden dilediklerini tercih ederek bu telefon modellerini satın alabilecek. Türk Telekom tarafından başlatılan bu kampanyaya ilginin olması beklenirken özellikle Samsung tarafından geliştirilmiş A serisi telefonların yüksek performans sunabilecek olması da bu konuda önemli bir seçenek yaratıyor.