Dishonored 2 için merakla bekleyenler arasındaysanız bu fragman bekleyişinizi daha da acı verici hale getirecek. Yeni live-action fragman muazzam olmuş!


Dishonored ile son yılların oynanış açısından en sağlam yapımlarından birine imza atan Arkane Studios, şimdi de aynı başarıyı Dishonored 2 ile sağlamanın peşinde. Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsizun çıkışına az bir süre kala yayınlanan live-actionfragman ise resmen izleyenleri büyülüyor.


Dishonored 2 live-action fragman

İlk oyunun ana karakterleri Corvo Attano ve Emily Kaldwin'in macerasını anlatacak olan Dishonored 2, bu kez iki farklı oynanabilir karakter sunacak.


Birbirinden tamamen farklı yeteneklere sahip olan Emily ve Corvo ikilisi ütopik şehir Karnaca'da yeni bir intikamın peşine düşecekler. Fragmandan görüldüğü üzere Corvo'nun formunda olduğunu bilmek güzel. Ama hikayede asıl ağırlık tahtı elinden alınan genç Emily de olacak gibi görünüyor.
Üstelik bu yeni fragmanla beraber oyunun ana kötü karakteri olan Delilah Kaldwin'le de tanışıyoruz. Bakalım Kaldwin ailesinin kaderi nasıl bir yön alacak?
Dishonored 2, 11 Kasım'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa çıkacak.