Google, Pixel İçin Play Store Hediye çeki Verecek!

Google piyasaya sunduğu Pixel serisinin daha fazla satış oranına ulaşması adına özel bir hediye kampanyası başlattığını duyurdu.

Google Play Store üzerinden ücretli içeriklere ulaşmak isteyen kişilerin hesabından yeterli bir kredinin olması gerekirken Google yeni telefon modellerinin satın alınması amacıyla özel bir kampanya başlattığını duyurdu. Yapılan açıklamalarda Google Pixel ya da Google Pixel XL olarak adlandırılan yeni telefonları alacak kişiler aynı zamanda 50 dolarlık Play Store kredisine de sahip olacak.
Hediyeli Telefon!
Verilecek kredi ile birlikte kişiler 50 dolarlık harcamalarını ücretsiz bir şekilde karşılayabilecek. Gündeme gelen bu durum Google Pixel için kuşkusuz kullanıcıları cezbedecek bir şans yaratıyor. Özellik Android işletim sistemi ile piyasaya sunulan telefonda kullanıcıların ücretli pek çok oyun ve uygulama indirmesi verilen bu kredi ile kullanıcıların telefonlarından çok daha farklı işlemler yapmasını sağlayacak.
Kullanıcılara gönderilen özel bilgilendirme mesajları Google Pixel ve Google Pixel XL modellerinin siparişini veren kullanıcılarının teslimatlarının ulaşmasının ardından hediye çeklerinin hesabı tanımlanacağı ve yeni telefonlarda Google Play Store üzerinden bu hediyenin kullanılmaya başlanabileceği belirtildi.