Motorola'nın yeni akıllı telefonu Moto M hakkında bugün ortaya çıkan sızıntı, tüm özellikleri gözler önüne serdi. İşte yüksek batarya kapasitesine sahip olan Moto M'in teknik özellikleri!


Motorola'nın geçtiğimiz ay tasarımı ve özellikleri ile birlikte Çin'in sertifikasyon kurumu olan TENAA'nın kayıtlarında ortaya çıkan, yeni akıllı telefonu Moto M'e ait görselleri geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık.
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik ÜcretsizLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz
Moto M'in resmi olarak duyurulacağı tarih halen bilinmezken, bugün ortaya çıkan yeni sızıntı ile birlikte cihazın tüm özellikleri gözler önüne serildi. Motorola Moto M'in en dikkat çekici noktası, sahip olduğu batarya kapasitesi ile uzun pil ömrü sunabilecek olması.
Motorola Moto M özellikleri

Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 625 işlemciden güç alan telefon, grafik tarafında Adreno 506 GPU'dan destek alıyor.Tercih edilen depolama kapasitesine göre 3 GB veya 4 GB RAM seçenekleri ile birlikte gelen cihazda yer alan microSD kart yuvası, hafızayı yetersiz kaldığı durumlarda microSD kart ile 128 GB'a kadar artırmanıza imkan tanıyor.
5100 mAh kapasiteli bataryası ile 78 saat konuşma ve 768 saat bekleme süresi sunan Moto M, kutudan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çıkıyor.