NBA Artık Turkcell TV Plus'ta

NBA Artık Turkcell TV Plus’ta Son dönemlerde yatırımların arttırıldığı Turkcell TV Plus için yeni bir gelişme daha duyuruldu. Televizyon izleme konusunda farklı bir deneyim sunan Turkcell TV Plus imkanların daha da geliştirilebilmesi adına giderek içerikleri zenginleştiriyor. Yapılan son açıklamalarda NBA’in Türkiye'deki resmin yayıncısının Turkcell olduğu belirtilirken Turkcell TV Plus üyeliği bulunan kişiler artık NBA maçlarını da ücretsiz bir şekilde TV Plus üzerinden izleyebilecek. Anlaşma Yapıldı yapılan anlaşmanın ardından Turkcell tarafından oldukça önemli bir şekilde gündeme getirilen gelişmede NBA maçlarını izlemek isteyen kullanıcıların Turkcell Platin aboneliğini almasının yeterli olacağı açıklandı. Üstelik 4K Ultra HD teknolojisinin desteklenmesi ile birlikte yüksek çözünürlüklü bir şekilde maçların izlenebilmesi için mümkün. Turkcell sektörde yaptığı yatırımlar ile birlikte hem yayın kalitesini hem de hizmet alanını giderek genişletirken NBA maçlarının alınması Türkiye'deki milyonlarca NBA severi sevindiren bir gelişme olarak değerlendirildi. Üstelik NBA maçlarının izlenmesi sırasında Turkcell TV Plus’ın tüm özellikleri de kullanılabilecek. Bu açıdan canlı yayının geri sarılması, pozisyonların tekrar izlenmesi, maçların kayıt altına alınması gibi tüm işlemler NBA maçlarının izlenmesi sırasında da yapılabilecek. Bu Hafta Başlıyor! Bu hafta ilk defa maçların yayınlanacak. 31 Ekim saat 12.30 itibariyle ilk maç Turkcell TV Plus’ta başlayacak ve NBA’da gerçekleşen tüm karşılaşmalar canlı olarak izlenebilecek. Turkcell TV Plus yaşanan bu gelişmeyle birlikte çok daha fazla kişiye ulaşma imkanı elde edecek ve önümüzdeki dönemlerde farklı anlaşmaların da yapılmasını kolaylaştıracak.

xTelevizyon izleme konusunda farklı bir deneyim sunan Turkcell TV Plus imkanların daha da geliştirilebilmesi adına giderek içerikleri zenginleştiriyor. Yapılan son açıklamalarda NBA’in Türkiye'deki resmin yayıncısının Turkcell olduğu belirtilirken Turkcell TV Plus üyeliği bulunan kişiler artık NBA maçlarını da ücretsiz bir şekilde TV Plus üzerinden izleyebilecek.
Anlaşma Yapıldı
yapılan anlaşmanın ardından Turkcell tarafından oldukça önemli bir şekilde gündeme getirilen gelişmede NBA maçlarını izlemek isteyen kullanıcıların Turkcell Platin aboneliğini almasının yeterli olacağı açıklandı. Üstelik 4K Ultra HD teknolojisinin desteklenmesi ile birlikte yüksek çözünürlüklü bir şekilde maçların izlenebilmesi için mümkün. Turkcell sektörde yaptığı yatırımlar ile birlikte hem yayın kalitesini hem de hizmet alanını giderek genişletirken NBA maçlarının alınması Türkiye'deki milyonlarca NBA severi sevindiren bir gelişme olarak değerlendirildi.
Üstelik NBA maçlarının izlenmesi sırasında Turkcell TV Plus’ın tüm özellikleri de kullanılabilecek. Bu açıdan canlı yayının geri sarılması, pozisyonların tekrar izlenmesi, maçların kayıt altına alınması gibi tüm işlemler NBA maçlarının izlenmesi sırasında da yapılabilecek.
Bu Hafta Başlıyor!
Bu hafta ilk defa maçların yayınlanacak. 31 Ekim saat 12.30 itibariyle ilk maç Turkcell TV Plus’ta başlayacak ve NBA’da gerçekleşen tüm karşılaşmalar canlı olarak izlenebilecek. Turkcell TV Plus yaşanan bu gelişmeyle birlikte çok daha fazla kişiye ulaşma imkanı elde edecek ve önümüzdeki dönemlerde farklı anlaşmaların da yapılmasını kolaylaştıracak.