Galaxy S8'de Beklentiler Artıyor

Galaxy Note 7 Samsung’a ciddi bir zarar getirirken piyasaya sunulacak yeni telefon modellerinin çok daha üstün performansta olacağı ve böylece Galaxy Note 7 olayının unutturulacağı öne sürülüyor.

Konuyla ilgili yapılan son paylaşımlarda özellikle Galaxy S8 için markanın özel bir çalışma yürüttüğü ve bu çalışma kapsamında telefonda çok önemli, farklı özelliklere yer verileceği belirtildi. Yapılan açıklamalarda ince bir tasarımın ve aynı zamanda geliştirilmiş bir kameranın kullanılacağı öne sürülürken bu seçimler ile birlikte Galaxy S8 bugüne kadarki en iyi cihazlardan bir tanesi olmaya şimdiden aday görünüyor.
2017’de Geliyor
2017 yılı içerisinde tanıtılması beklenen telefon özellikle Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan sorunlar nedeniyle çok daha erken bir tarihte paylaşılabilir. Konuyla ilgili tahminler ise 2017’nin ilk çeyreği itibariyle telefonun piyasaya çıkacak olması yönünde. Bu bakımdan 2016 yılının son aylarına girdiğimiz şu dönemde Samsung Galaxy S serisinin yeni modeli adına önemli bir çalışma yürütüyor.
İddialar Kafaları Karıştırıyor
Telefon hakkında bugüne kadar pek çok farklı iddia gündeme gelirken son gelen bilgilerde ince bir tasarımın kullanılacağı ve kameranın da oldukça geliştirilmiş bir şekilde sunulacağı öne sürüldü. Bu bakımdan Galaxy S8 ilk olarak tasarımıyla göz alacak ve ardından geliştirilmiş kamerası ile birlikte başarılı çekimlerin yapılmasına imkan sağlayacak. Piyasada oldukça farklı iddialar yer alırken Samsung Galaxy S8 modelinde hangi özelliklerin yer alacağı kesinleşmiş değil. Bu bakımdan ciddi bir bilgi kirliliği bulunsa da şu an için söylenebilecek tek söz Samsung Galaxy S8 modelinin çok farklı ve iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapacağı.