GTA V'e 2 Şehir Eklenecek

GTA V için yeni bir güncellemenin duyurusu yapılırken, oyuna eklenecek yenilikler ile birlikte GTA V kaldığı yerden devam edecek.

Piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren yüksek kullanıcı oranlarına ulaşmayı başaran GTA serisi, son olarak piyasaya GTA V versiyonu ile giriş yaptı. GTA V’nın bu kadar çok popüler hale gelmesindeki en önemli etken ise geliştirilebilmesi oldu. Öyle ki oyuna eklenebilen özel modlar ile birlikte kullanıcıların çok daha farklı bir oyun deneyimi elde etmesi de mümkün oluyordu.
GTA V için Rockstar North tarafından yapılan son açıklamalarda çok önemli geliştirilmeler duyuruldu. Öyle ki açıklamalara göre yeni güncelleme ile birlikte GTA V’e iki yeni şehir eklenecek. Bu da oyundaki maceranın farklı şehirlerde yaşanmasını sağlayacak. Üstelik eklenecek şehirler önceki versiyonlardan oldukça bilindik ve tanıdık.
Hangi Şehirler Eklenecek?
GTA V için geliştirilecek iki yeni şehir San Fierro ve Las Venturas olacak. Bu iki şehrin eklenmesi ile birlikte yeni hikâyeler ve oyun içi aksiyonlar da kuşkusuz gelecek. GTA V için yapılacak yeni güncelleme için 2017 yılı işaret edilirken, Eylül ayı itibari ile güncellemenin sunulacağı belirtildi. Bu bilgilerin paylaşılması özellikle GTA V oynayan kişiler için büyük bir heyecan yaratmış durumda. Zira oyunun yeniden heyecanlı bir şekilde oynanabilmesi GTA V güncellemesi ile birlikte mümkün olacak.