Vivo X9 Ve Vivo X9 Plus Geliyor!

Son dönemlerin iddialı markalarından bir tanesi olan Vivo yeni bir akıllı telefon modelini tanıtacağını duyurdu.

Çinli firmalar arasında özellikle son yapılan sıralamada dördüncü sırada yer almayı başaran Vivo yeni bir model ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgiler de 17 Kasım tarihinde özel bir etkinliğin düzenleneceği ve bu etkinlikte yeni telefonun görücüye çıkarılacağı belirtilirken şimdiden bu konuda büyük bir beklenti yaratılmış durumda.
İki Versiyon Gelecek
Plus versiyonun da olacağı telefonlar Vivo X9 ve Vivo X9 Plus olarak tanımlanacak. Bu bakımdan kullanıcılar için iki önemli seçenek yaratılmış olacak. Yapılan açıklamalarda telefonların teknik özellikleri ile ilgili bilgiler paylaşılmadı. Fakat pek çok bilgi şimdiden sızdırılmış durumda.
Çift Kamerayla Gelecek
Normal versiyonda tek kamera, Plus versiyonunda ise çift kameranın yer alacağı öğrenildi. Üstelik telefonlarda Qualcomm Snapdragon 650 yonga seti, 4 GB ve 6 GB RAM seçeneği, 64 GB dahili depolama alanı yer alacak. Telefonların kameralarında yüksek özelliklere yer vermek isteyen marka, 20 MP arka kamera ve 8 MP ikinci bir arka kamera ile telefonları destekleyecek. Telefonlarda yüksek performansı hedefleyen firmanın bu konuda başarıya ulaşması halinde ise iyi bir satış gerçekleştirmesi mümkün. Telefonlar ile ilgili bugüne kadar basına sızdırılan görüntüler de ise en büyük handikap tasarımların iPhone 7 serisine çok benzemesi oldu.