Android TV Remote Control Apk indir
Artık gelişen teknoloji ile akıllı telefonunuz size birçok avantaj ve özellik sağlıyor. Yapılan uygulamalar ile birçok şeyi telefonunuzdan yönetebilirsiniz. Hatta Android tv remote control apk indir ve neler olduğunu bak.

Bu uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz gibi hemen kullanıma başlayabilirsiniz. Bu uygulama nedir? Ne işe yarar? Bu uygulama ile televizyon izlerken müthiş bir rahatlık sağlayacaksınız. Çünkü bu uygulama telefonunuzu bir kumandaya dönüştürüyor. Telefonunuza doğru yönelttiğiniz de, gerekli bağlantı kuruluyor ve kumanda olarak kullanabiliyorsunuz.

Tabi ki gerekli olan internetinizin olması ve akıllı telefonunuzun android işletim sistemini sahip olmasıdır. Böylece uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz. Eğer ki kanal aramanız gerekirse ve bu yüzden bir metin girmeniz gerekiyorsa, bu durum da sanal klavyeniz açılacaktır. Kanal değiştirebilir, ses seviyesi ile oynayabilirsiniz. Böylece bir kumandaya ihtiyaç duymadan güzel bir televizyon keyfi yapmış olursunuz.

Ayrıca bu uygulama içerisin de bulunan özellik ile birçok dizi ve filmi de izleyebilirsiniz. Bu da uygulamanın ayrıca bir eğlenceli yanıdır. Hem indirme işlemi kolay, hem de kullanım işlemi kolay.Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik ÜcretsizLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz

DOSYALAR

[6,08 Mb]
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz