Hesap Makinesi Apk indir
Hesap makinesini pek çok insan kullanıyor. Genel de iş için kullanırken, günlük hayatta da herkesin ihtiyacı olabilir. Ya da öğrenciler işlem yapmak için kullanabilir. Ama hesap makineleri genel de hep unutulur ya da bir türlü nereye koyulduğu hatırlanmaz. İşte bunları hayatınızdan kaldıracak bir uygulama mevcut.

Google hesap makinesi apk indir ve telefonunla nasıl kolay bir hesap yapabileceğini gör. Bu uygulamayı indirmek için sadece bir tuş gerekiyor. Sonrasın da uygulamayı açtığın da hemen kurulum oluyor ve istediğin zaman kullanabiliyorsun. Basit hesaplar yapabilirken, aynı zaman da trigonometri, logaritma ve üstel fonksiyonlar gibi işlemler de yapabilirsiniz. Yani çok gelişmiş bir hesap makinesidir.

Hem günlük hayat için ideal, hem de özel hesaplamalar için. Yapmak istediğiniz işlem üzerine sayfa açıyorsunuz. Böylece basit işlem yapacak olanlar, trigonometrik ifadeler gibi ifadeleri görmemiş oluyor. Kafa karışma ihtimali ortadan kalkıyor. Anında işlem yapma hızı ile de oldukça iyi bir uygulama. Hemen yükleyerek, telefonunuz da bir hesap makinesini sahip olabilirsiniz.Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik ÜcretsizLinkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz

DOSYALAR

[1,07 Mb]
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz