Asphalt Extreme Windows Platformu için Yayınlandı

Gameloft'un merakla beklenen yeni oyunu Windows platformu için yayınladı. Gameloft'tan Asphalt Extreme oyunu Windows Store uygulama mağazasında yerini aldı.Asphalt Extreme oyununun çok yakında kullanıcılara sunulacağını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Mobil oyun pazarının tartışmasız lideri Fransa merkezli oyun stüdyosu Gameloft, popüler yarış oyunu Asphalt serisinin yeni versiyonu Asphalt Extreme'i Windows bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için Windows Store uygulama mağazasında kullanıma sundu.

Gameloft Asphalt Extreme bilgisayarlarda Windows 8 ve üzeri, akıllı telefonlarda ise Windows Phone 8ve üzeri sürümlerde uyumlu olarak çalışıyor. Oyun kontrolücüsü desteği de bulunan Asphalt Extreme, klavye kontrollerini desteklemediği için bilgisayarlarda çok iyi oyun deneyimi sunduğu söylenemez. İşte Asphalt Extreme'in mağazadaki açıklamasında yer alan özelikleri:
Asphalt Xtreme ile bilinmeyene doğru yola çık! Kum tepeciklerini aş, kanyonlardan geç, çamurda drift yap ve rakiplerini uçarak geçip bitiş çizgisine ulaş!

• 35 CANAVAR MAKİNE: Canavar kamyonda içindeki canavarı açığa çıkar. Muscle car ile hız tutkunu besle. Ya da buggy, kamyonet, ralli arabası, SUV veya kamyon sürerek pistte kendinden geç!
• TARZINI ORTAYA ÇIKAR: 7 arazi aracı türü, oyun akışına eşsiz bir renk katıp sürekli olarak yepyeni ve zorlayıcı deneyimleri keşfetmeni sağlıyor.
• EN BÜYÜK MARKALAR: Arazi yarışı denince akla ilk gelen Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet gibi markaların lisanslı motor gücünden faydalandık.
• GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyuncuyla herkese açık oyunda kafa kafaya mücadeleye giriş! Karşılaşacağın ciddi rakiplere karşı en iyi oyununu sergile!
• DÜNYA YARIŞ PİSTİN OLSUN: Svalbard'ın buzulları, Nil Vadisi'nin kum tepeleri, Tayland'ın Phuket adasının zengin ormanları, Detroit'in çelik fabriklarının endüstriyel gücü gibi dünyanın dört bir yanından daha pek çok egzotik mekanda yarış.
• ARACINI KİŞİSELLEŞTİR: Arabanın gücüne güç katmak mı istiyorsun? İçinden arabanın tarzını zenginleştirmek mi geliyor? Tüm bunlar için etkileyici bir yükseltme koleksiyonu var.
• ARAZİ DENEYİMİNİ SONUNA KADAR YAŞA: 5 oyun modu, 400+ Kariyer etkinliği, 500+ Ustalık meydan okuması, Sınırlı Süreli Etkinlikler ve daha da fazlasıyla, dolu dolu gelen yeni içeriklere hazırlan!
• RAKİPSİZ BİR DENEYİM: Başka hiçbir yarış oyununda bu kadar etkileyici grafikler ya da akıllara zarar bir aksiyonu bulamazsın. Hadi deponu doldur ve gaza bas!
Ücretsiz olarak sunulan Asphalt Extreme, uygulama içi satın alma öğeleri içeriyor. Windows Store'dan ücretsiz olarak indirebilen oyunun yaklaşık indirme boyutu ise 1.05GB civarında. Gameloft Asphalt Extreme Oyununu aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz
Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz

[=rgba(0, 0, 0, 0.498039)]Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz
Oyun
Windows Phone

Linkleri Üyeler Görebilir Hemen ÜYE OL!Üyelik Ücretsiz

[=rgba(0, 0, 0, 0.4)]ÜCRETSİZ
[=rgba(0, 0, 0, 0.4)]