gittigidiyor

Redline Uydu AlıcıTüm Modellerin Güncelleme ve Kurtarma Yazılımları

mehmetkarahanlı

Aktif Üye
Uydu alıcı cihazlara yazılım atmak risklidir. Yanlış yazılım atmak cihazın flaşına zarar verir cihaz bir daha açılmayabilir. Redline uydu alıcınızı güncellemeden önce cihazınıza ait yazılım indirdiğinizden emin olun.Yazılım yükleme işlemini eletrik kesilme riski olan yerde yapmayınız yükleme esnasında elektrik kesilmesi cihaza zarar verecektir.

Yazılım Nasıl Yüklenir
İndirmiş olduğunuz dosya rar dosya olarak inmektedir bilgisarayınızda rar dosya programı olması gerekir.
Rar içinden çıkarılan yazılım dosyasını flaş bellek usb de dediğimiz belleğe alıyoruz.
Usb belleği cihaza takıp menüden güncelleme bölümüne girerek usb ile güncelleyi seçerek usb bellekteki yazılım üzerine gelip ok tuşu ile başlatıyoruz. Yazılım yükleme esnasında kesinlikle usb belleği çıkarmıyoruz elektrik kablosunu fişten çekmiyoruz.
Yazılım yükleme sonrası cihazı fabrika ayarlarına alınız.

Loader ile yüklemeyi kullanıcalara tavsiye etmiyoruz bilgisaraydan yazılım yüklemek ciddi teknik bilği gerektirir Daha önce bilgsaraydan uydu alıcıya yazılım yükleme tecrübeniz yok ise kesinlikle denemeyin.

Uyarı: Redline uydu alıcınıza dönüşüm yazılımı atmak cihaza zarar verir telafesi mümkün olmayan kalıcı hasar verir. Cihaz garanti kapsamından çıkar.

Son düzenleme:

nfr65

Aktif Üye
teşekkürler usta, ts plus serileri var amma ts serileri yok, ayrıca dönüşüm yazılımı atmak cihaza zarar vermez aksine cihaza daha iyi özellikler kazandırır kanal geçiş hızı,görüntü kalitesi, free server ve iptv gibi bir çok özellik

redlinenin ts ve ts plus serileri çökseler bilem kurtarılması en kolay cihazlardır

Toma

Aktif Üye
Selam 8500 combo yokmu maline lodingde takildi. Tesekurler

intermuzo

Aktif Üye
ts 40 süper hd güncelleme almıyor diye bir siteden v0.3.35 sürüm indirdim cihaz çalışıyor sadece uydudan güncelleme usb den güncelleme süper ayarlar var çıkıyor geriye donmek istiyorum sitesinden son yazılım indiriyorum uyumsuz dosya yazılım hatası alıyorum yardımınızı bekliyorum

basaran48300

Aktif Üye
merhaba..REDLİNE M660 güncelleme yaparken %49 takıldı..cihaz çöktü..usb ile flash.bin talimatını yaptım hiç birşey yok..DUMP KURTARMA YAZILIMI VARMI..USB VEYA RS232

remexen

Aktif Üye
Redline g50 kurtarma yazılımı varmı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.