gittigidiyor

Astra 19.2'e emu & cardsharing & server ile izlene kanallar

hamza1977

Aktif Üye

macın ilk yarısı bitti 1.1 iyi seyirler

ozibo

Aktif Üye
bizim server kanallar açık arkadaşlar ama oscam ile cccam ile açmıyor odadan çıkan haber buşekilde sistem odasında test edildi ben henüz denemedim

bende açmadı oscam ile bein sport1-bein sport2-bein sport3 sadece bein sports açıyor astra 19 da
oscam server içinde bir düzenleme mi yapmak gerekiyor.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
bende açmadı oscam ile bein sport1-bein sport2-bein sport3 sadece bein sports açıyor astra 19 da
oscam server içinde bir düzenleme mi yapmak gerekiyor.

Bendede açmadı.Gerçi server günlük reklam serveri.Normal ip tv den 10 numara izlendi.Ama sonuç Fenerli olarak beni üzdü.İzmirli olarak sevindirdi. :)

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Redline TS Plus serilerinin hepsi açıyor kendi serverinle

ozibo

Aktif Üye
Bendede açmadı.Gerçi server günlük reklam serveri.Normal ip tv den 10 numara izlendi.Ama sonuç Fenerli olarak beni üzdü.İzmirli olarak sevindirdi. :)

benim server free değil bu forumun serveri (digimy usta nın)dün açmadı bu gün açıyor ama stabil değil çok sık donma oluyor 10sn kadar açıyor 6-7sn donuyor tekrar açıyor yine 10sn kadar açıyor.buna bir çözüm üretilemez mi acaba.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Digimy bu sorunu iletmiştir.Sıkıntı en kısa zamanda düzeltilir merak etmeyin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.