gittigidiyor

70 tl ye 1 yıllık cccam server

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
evet arkadaşlar satcafesi forum üyelerine özel 70 tl ye cccam server veriyorum
forum dışı satış yapılmayacaktır tamamen site üyelerine özeldir
bu hizmetten yararlanmak isteyen üyeler buradaki hesap numaralarına ödemeyi yaptıktan sonra
özel mesajdan hizmetini isteyebilir
amaç para kazanmak değil foruma destekte değil sadece ihtiyaç karşılama ve jest amaçlıdır

not:
CCCAM server abonelik
verdiğim linkdeki ccam server ile bu vereceğim server aynı değildir diğerinde multics hop1 bunda webmin server ve panel bulunmaktadır diğer serverde 2 satır bu serverde tek satır verilmektedir

klamoks

Aktif Üye
bu hizmetten yararlanmak isteyen üyeler buradaki hesap numaralarına ödemeyi yaptıktan sonra
amaç para kazanmak değil foruma destekte değil sadece ihtiyaç karşılama ve jest amaçlıdır

not:
CCCAM server abonelik
verdiğim linkdeki ccam server ile bu vereceğim server aynı değildir diğerinde multics hop1 bunda webmin server ve panel bulunmaktadır diğer serverde 2 satır bu serverde tek satır verilmektedir

[/Q şimdi 70 tl yatıracağım 12 aylık ccam gelecekmi

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi

not:
CCCAM server abonelik

[/Q şimdi 70 tl yatıracağım 12 aylık ccam gelecekmi

evet göndeririz hocam

harkan

Aktif Üye
digimy hocam pm kutunuz dolu size özel mesaj atacaktım

angelbilgin

Aktif Üye
Kolay Gelsin,

uygu cihazları hk. bilgisi olan birisi değilim. CCCAM HOP1 SERVER nedir? neleri izleyebilirim?. bu konuda yardım edebilirmisiniz.

angelbilgin

Aktif Üye
bilgi için teşekkürler.
şu an SUNGATE TİTAN IP TV kullanıyorum ve yabancı kanallardaki bazı şifreli kanalların yanında anahtar işareti var ve yayınları izleyebiliyorum. bazılarında ise aynı işaret yok. izlediğim kanallar cihazın özelliğinden dolayımı izlenebiliyor, yoksa bir server aboneliğimi var bunu nasıl ögrenebilirim.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
bilgi için teşekkürler.
şu an SUNGATE TİTAN IP TV kullanıyorum ve yabancı kanallardaki bazı şifreli kanalların yanında anahtar işareti var ve yayınları izleyebiliyorum. bazılarında ise aynı işaret yok. izlediğim kanallar cihazın özelliğinden dolayımı izlenebiliyor, yoksa bir server aboneliğimi var bunu nasıl ögrenebilirim.

konu farklı yere kayıyor başlık 70 tl ye server satışı sizin teknik sorularınız farklı bunun için sungate titan bölümüne yeni konu açıp istekde yada sorun bildirmeniz gerekiyor ne öğrenmek istiyorsanız,lütfen konuyu saptırmayınız.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.