gittigidiyor

herz hr-10200 full hd iptv uydu alıcı ACİL YARDIM

capk1n

Aktif Üye
herz hr-10200 full hd iptv uydu alıcı UYDU CİHAZIMDA İP TV İCİN XTREAM CODE programı ile girdiğimde aşağıdaki hataları alıyorum neden acaba ????waen​

Emrah BOZ

draculu45

Elektronik Teknisyeni
ya internetinde bağlantı sorunu var yada aldığın iptv linkini yanlış yazıyorsun

yildalay

Aktif Üye
ip tv ye türksat kanal listesini yüklenirmi yani normal türk kanallarını ip tv olarak nasıl izleriz içindeki free ip yazan yerde yabancı kanallar çıkıyor çünkü

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
girmiş olduğunuz iptv bilgileri yanlış hocam doğrulayın sorun olmayacaktır iyi bir cihazdır elinizdeki
hatta yeni yazılım var vereyim forum kullanın

dursun10

Aktif Üye
aynı sorun bende de var arkadaşlar bu da neden kaynaklanıyor onuda çözdüm 220 kb kadar olanlarda sıkıntı yok fakat 400 kb olanlara hata veriyor hafıza mı yetersiz geliyor acaba

dursun10

Aktif Üye
zaten son yazılımda yapıyor xdirem codekte hata veriyor kanal sayısı fazla geliyor büyük ihtimal yeni yazılımı bekliyecez

audi2006

Aktif Üye
selam arkadaşlar.. bu yazılım kamasonic 1512 yumatu ipsmart boxa uyan yazılım.büyük ihtimalle size uyar çünkü yukarıdaki menü yumatu menüsü..xtream çok iyi kanal geçişleri güzel bir yazılım..
yinede garanti veremem..benim kullandığım cihaz yumatu ipsmart ve ben bu yazılımı kullanıyorum..

---- yazılım-------

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

kumanda kamasonic 1512 kumandasıdır..

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.