gittigidiyor

Satılık Korax v3 maxx kasalı

sela1985

Aktif Üye

5 aylık cihaz kutu faturalı garantili sıfır gibi cihaz bende 10 gündür yeni aldım alışamadım onun için satıyorum satın aldığım kişi test amaçlı bir kaç kez kullanmıştır çizik bile yok 1 yıl özel IPTV mevcut free değil donmasiz 560 gün iks server ayrıca 2 yıl newcam 2020 kadar yüklü kendim yükledim klasik uydular açmaktadır fiyat son 200 tldir pazarlık yoktur takas değer lendirilir

aelmas77

Aktif Üye
redline m 770 var hiç kullanılmamış faturalı kutulu server i aktif edilmedi

sela1985

Aktif Üye
İlginiz için teşekkürler o cihazları kullanamam

must

Aktif Üye
redline ts 7500 ile takas edermisin 1yıl yukom enigma 2 yuklü temi z kumanda sıfır gibi resim çekmeyi bilmem düşünürsen görüşelim teşekkür..

sela1985

Aktif Üye
Cihaz satıştan çekilmiştir konu kapatılabilir teşekkür ediyorum ilginize

monte22

Aktif Üye
Yasaklı Kullanıcı
Slm temiz redline ts 300 hd ile takas edelim

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.