gittigidiyor

hitech vipbox gold yazilim coktu

memoli1478

Yönetici
Administrator
sen kaployu ayarla ben sana rs232 den atarım teamdan ok

paradox55

Aktif Üye
slm arkadaslar bende korax vip Gold var cihaz a kurtarma yükledim ama sadece siyah Ekran bana rest Rom lazim cihazi silip tekrar usb den yüklemek icin varmi elinizde reset Rom olan arkadas

karali

Aktif Üye
bende Hitech VIPBOX 7S var ben youtuba bakamiyorum bunun bir yükleme pragrami varmi var ise yardimci olursaniz cok cok menmun olurum
simdiden tes. ederim

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
YOUTUBE XML değişikliği yaptı buyüzden bazı cihazlarda bağlanma sorunu ortaya çıktı firmaların yeni yazılım yayınlamaları gerekiyor

karalimiki

Aktif Üye
YOUTUBE XML değişikliği yaptı yazilim cikarsa yayinlarsaniz menmun olurum
saygilar

xcoco

Aktif Üye
Arkadaşım bende de Hitech VIPBOX 7S var youtube sorunum aynı yeni yazılım bulamıyorum veya Hitech VIPBOX 7S ye uyan muadil yazılım varsa yardımcı olur bu sayfaya koyarsanız teşekkürü bir borç bilirim. Saygılar
Mail:
[email protected]

Son düzenleme:

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.