gittigidiyor

hd uydu alıcısı tavsiye

aozaslan

Aktif Üye
selam arkadaşlar kulandığım kamosonic 1512 hd cihazım bozuldu(sanırım kondansotör patlamış cızırtı yapıyor tamirci dedi) 50-60 tl gibi bir fiyat çıkardı yaptırma taraftarı değilim.iptv ve qcam kullanıyorum.bunları destekleyen anroid uydu alıcısı tavsiyeniz nedir 200 tl gibi bir bütçe ayırdım.(güncelleme desteği olan bu güne kadar 3 tane hd cihaz aldım hiçbiri firma desteğini kesti)

hurzati

Aktif Üye
Botech 600 hd plus bu ccihazı da incele bakalım.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
arkadaşlar bu iki cihazdan hangisini almalıyım
https://urun.n11.com/medya-oynatici...alumk-S.W_DET_ALSO_LOOKED.C.c197_a317-0wkubv4
birde bu var
https://urun.n11.com/medya-oynatici...4geto-S.W_DET_OTHER_STORE.C.c173_a319-058kwjs
bunlardan biri olacak gibi yinede bir iki cihaz daha bakmak istiyorum

Yokarıdaki cihazlar uydu alıcısı degil.Sadece tvbox kutusu.Yani anten baglayamazsın sadece ip tv oynatabilirsin.Yani cep telefonunda kullandıgın androıd uygulamaları kullabilirsin.
Next pandora android uydu alıcısı tamam,hem uydu alıcı hemde android uygulamaları indirip kullanabilirsin.Ama ram 1gb,yani biraz kasma yapabilir gibime geliyor.
Android olması şart degil diyorsan,redline ts 100 tavsiye ederim,fiyatıda ucuz.Yok az daha kalite bişey olsun diyorsan,hiremco turbo ip tv cihazını tavsiye ederim
https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-turbo-uydu-alici-wifi-anten-hediye-P285798169

Bu cihazda kodi uygulaması var ve gayet stabil.Kodiye Türkvod dahil bir sürü stream paketlerini yükleyip izleyebilirsin.Mesela Cep telefonlarındaki maç sitelerini,film sitelerini vs vs yükleyip izleyebilirsin.

aozaslan

Aktif Üye

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
cevaplar için herkese çok teşekkürler.sanırım kamosonic yapılmayacak gibi şu anda tamirciye bıraktım.bunu almadan önce kaon fullhd cihaz vardı kenarda kullanmadığım onu uyduya bağlayacağım diğerleri içinde aşağıdaki linkteki cihazı aldım hayırlısı bakalım.
https://urun.n11.com/medya-oynatici/t96-mars-bluetooth-tv-box-4-cekirdek-2gb-ram-16gb-rom-P285039037

iptv kullanacaksan eğer en iyi program şuan için stbemu mag sistemi ile çalışıyor süper ötesi

aozaslan

Aktif Üye
iptv kullanacaksan eğer en iyi program şuan için stbemu mag sistemi ile çalışıyor süper ötesi

cevap için teşekkürler.wifi desteği var ustam sizden aldığım bir nonax bir wifi vardı kamosonic 1512 de kullanıyordum bu cihazda da kullanabilirmiyim

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
cevap için teşekkürler.wifi desteği var ustam sizden aldığım bir nonax bir wifi vardı kamosonic 1512 de kullanıyordum bu cihazda da kullanabilirmiyim

Kullanamazsınız sanırım.Sizin ronax wifi sanırım redline lere olan chipsetli.Bu cihazınki WiFi Chip: RTL 8703 chipsetli.Zannedersem olmazdır.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.