gittigidiyor

Yetkimi verin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cafi

Aktif Üye
yıllardır uydu dünyasının içindeyim bu güne kadar hiçbir forumdan yetki istemedim bir çok forumda elit üye veya mod konumundayım geçmiş zamanda bana yapılan bir haksızlıktan ötürü forumlardan yetkimin kaldırılmasını talep etim bazıları kaldırdı bazıları kaldırmadı kısaca mod olmak kolay iş değil sorumluluk ve adilce yönetmek gerekir bu yüzden yetki isteyen arkadaşlara tavsiyem sorumluluk alacaklarsa yetki istesinler

siiera

Yönetici
bu şahıs mesaj silmek için yetki istiyor

Stech

Seo Teknikeri
Aktif Üye
İlk vip üyeliğinde paylaşımlarından umutluydum. Ancak Moderatör olunca işin türü sende değişti kimsenin bilgisi olmadan ban cezası kaldırmak gibi şeyler yaptın. Şimdide resmen moderasyon için yetki isteyip duruyorsun. Bence artık daha fazla yönetimi meşgul etme paylaşım yapacaksan buyur yap bunun için moderasyon yetkisi gerekmiyor , sabitlenecek , kilitlenecek içeriğin olursa mesajı raporlar istersin uygunsa yapılır .

akin74100

Aktif Üye
yawhehe üyeliğimi aktif hale getirir misiniz? akin74100 üyeliğimi kaydını siler misiniz? Rica etsem.

akin74100

Aktif Üye
Milletin uyeliklerini sizlere sormadan banı kaldırdığım için özür dilerim. Yetkimin kıymetini şimdi anladım.

akin74100

Aktif Üye
yawhehe üyeliğimi aktif hale getirir misiniz? yawhehe üyeliğime yetki verir misiniz? Tekrar aranıza dönmek istiyorum. Büyüklük sizlerde kalsın. Hem güncel softcam key paylaşımı yapmam gerekiyor.

akin74100

Aktif Üye
Yetki verdiğiniz halde üyeliklerin banı açtığım için pişmanım. Sizlerinde güvenini sarstigim için özür dilerim.

Stech

Seo Teknikeri
Aktif Üye
Lütfen yazdığım mesajlara ilgilenir misiniz?

İlgileniyorum ve konuyu mesaj yazımına kapatıyorum. Diğer admin arkadaşlar gerekeni söylemişler , yetki konusunda ısrarcı olmazsan sevinirim. İlerde değerlendirecek olursa arkadaşlarımız bakarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.