gittigidiyor

Sungate Titan Sipariş Başladı

ilhami47300

Aktif Üye
Kahraman bey bir sipariş daha verecem mümkünse irtibata geçebilir misiniz.05454148500

Byasi

Aktif Üye
merhaba hayırlı günler ustam yeni üyeyim,sungate ip tv araştırmak için geldim,ip tv de kullanan memnun mu tek isteğim donma kasma ısınma olmaması,kullanlar memnun mu bu arada maç izlerken önemli benim için şimdiden tşk ederim.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
merhaba hayırlı günler ustam yeni üyeyim,sungate ip tv araştırmak için geldim,ip tv de kullanan memnun mu tek isteğim donma kasma ısınma olmaması,kullanlar memnun mu bu arada maç izlerken önemli benim için şimdiden tşk ederim.

cihaz linux tabanlı olduğu için donma yapmıyor gayet stabil çalışıyor siz extra iptv kodunuzu yükleyip izleyecekseniz burda aldığınız iptv yayın kalitesi önemli internet hızı iyiyse ve yayın kaliteli ise donmaz
kısacası donma olayı cihazla değil sizin internet ve abone ile alakalı bir durum.

szg95

Aktif Üye
Merhabalar, bende Sungate Titan cihazını kullanmak istiyorum. Yanlız önceden Hiremco V8D cihazını Philips LCD 42PFL3606H/12 serisi televizyonuma taktığımda görüntüde sıkıntı yaşadım. Hdmi kendini sürekli yeniliyordu görüntü sabit kalmıyordu. Cihazdan çözünürlük ayarlarını düşürdüm yine açmadı. Bazı uyducular bu tv linux cihazları açmaz dediler. Sungate de aynı sorunu yaşar mıyım ? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

memoli1478

Yönetici
Administrator
Sorun yasayabilirsin nedeni ayni taban
Bizler dogru bilgiyi vermek zorundayiz burayi diyer firumlardan kilan seyde budur

szg95

Aktif Üye
Anladım ustam. Linux olmayan cihaz almam gerekiyor sanırım.

MYPaT

Vip Üye
10 Megabit ten aşşağı interneti olan cihazda sorun olurmu demesine gerek yok 10 megabit den aşşağıysa bağlantınız her cihazla sorun olur, ayrıca 16 megabit internetiniz olsa bile siz spor belgesel izlerkn çocuğunuz yan onadan youtube dan 720p yada 1080p video izlerse gene sorun olur, bunun cihazla değil bağlantınızla ilgisi vardır, dahili wifi var fakat modemle cihaz arasında 2 duvar olursa bu bağlantı hızını etkiler her duvar 50 metre keser wifi den sinyal seviyesi düşer ayrıca, televizyonların altında duran uydu cihazlarıda tv den etkilenir ve wifi sinyal kalitesinde kayıplar olur, wifi ile verim alamadığınız yerden kablo ile bağlantı sağlayıp verim alabilirsiniz, genel bilgi olarak aklınıza yazın.

xsara

Aktif Üye
Ben aldım çok güzel bir cihaz herkese tavsiye ederim
Açılış bayağı uzun sürüyor ve kumda tuşları çok sert
USB takınca çok ısınıyor
Birde seyirturk eklense süper
ama cihaz harika

Son düzenleme:

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
değerli satcafesi.net üyeleri, sungate titan kampanya bitmiştir, cihaz almak isteyen dostlarım yeni çıkacak ürünü bekleyin yaklaşık 10 güne kadar yeni kasa yeni kutu ve akıllı kumanda ile siz değerli satcafesi.net üyelerine yeniden kampanya başlatılacaktır.

plus007

Aktif Üye
değerli satcafesi.net üyeleri, sungate titan kampanya bitmiştir, cihaz almak isteyen dostlarım yeni çıkacak ürünü bekleyin yaklaşık 10 güne kadar yeni kasa yeni kutu ve akıllı kumanda ile siz değerli satcafesi.net üyelerine yeniden kampanya başlatılacaktır.
Dört gözle yeni Titan cihazı ve yapacağınız kampanyayı bekliyorum. İlk sıraya beni yazabilirsiniz

omega

Vip Üye
HAYIRLI OLSUN, tüm bekleyen arkadaşlar a, cihaz belli zaten yeni kasası ve akıllı kumandası ile birlikte, değerine değer katan kullanıcı odakli, FİRMA İLE
Yeni Sungate TİTAN. :)
( SÜPER AR-GE DESTEKLİ ) FİRMAYI SÖYLEMEYE BİLE GEREK YOK, TÜRKİYE NİN 1 NUMARASI

asderfor

Aktif Üye
cihaz titansa gerisi teferruat bu cihazin arkasinda bilenler bilir ar-ge ve memoli hocamız varsa fazla yoruma gerek yok

plus007

Aktif Üye
Usta 10 gün oldu cihazı sabırsızlıkla bekliyoruz

hurzati

Aktif Üye
fiatı ne kadar bu cihazın.
titan dan fazlalığı nedir.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.