gittigidiyor

8000 Serİsİne İlkyardim Kurtarma(yÜklenemİyenler Veya - - - - 8888)

AKHİSAR LI

Aktif Üye
ALINTI:UYDUMARKET

DİKKAT:

Sadece flash problemi olan arkadaşlar uygulasın sağlam cihazlarda uygulamayın (sonuçta kurtarmaya çalışma yazılımı %100 başarı sağlanmayabilir)

YUMATU 8000 SERİLERİNDE BU GÜNLERDE YÜKLEYEMEME SORUNUNA ÇOK TANIK OLUYORUM .O YÜZDEN KENDİMİN ŞİMDİYE KADAR HEP UYGULADIĞIM .KİMSENİN BİLMEDİĞİ VEYA PEK AZ KİŞİNİN BİLDİĞİ EMERGENCY DOWNLOAD TAN BAHSEDİCEM....

HERŞEYİ YAPTIM AMA YÜKLEYEMEDİM

YÜKLEYİCİ BİR YERE KADAR YÜKLÜYOR AMA KESİLİYOR..
8888 OLDU ---- YE ÇEVİREMİYORUM...
ÖNDE TEK NOKTA VEYA TEK IŞIK KALDI..
HİÇ BİR ŞEKİLDE YÜKLENMİYOR FABRİKAYA GİDECEK ....
DİYENLER...
burada ki uygulama normal koşullarda kullanılmaz çaresiz kaldığınız zaman uygulayınız...UNUTMAYIN SORUMLULUK YÜKLEYENE AİTTİR...
YÜKLEYİCİDEKİ M5 MODUNU SAKIN KULLANMAYIN BU MOD BOOT DOSYALARINI ATMAK İÇİN KULLANILIR.....BU SİSTEM BOOT U SİLİNMEMİŞ MAKİNALARDA KULLANILIR BOOT U SİLİNMİŞ MAKİNALARDA FLAŞ YAZMAKTAN BAŞKA ÇARE ŞU AN İÇİN YOKTUR......YANİ ÖNÜNDE EN AZ BİR NOKTA IŞIK YANMALI.....HİÇ IŞIK YANMAYAN MAKİNALARDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR..

ADIM ADIM UYGULAYIN

EMERGENCY DOWNLOAD

(makina fişe takılı olmasın)
1-XC DOWNLOADER İ AÇINIZ (bu 1.40 a çok benzer)
2-COM SEÇİNİZ
3-MAKİNANIZIN STANDBY TUŞUNA BASILI FİŞE TAKINIZ
4-PC DE "PLEASE SEND APLICATION"YAZISINI GÖRÜN
(eğer bu yazıyı görmezseniz bütün bunları yeniden deneyin hata yapıyorsunuz demektir)
5-stbd DE F4 YANİ FİRMWARE DOWNLOAD I TIKLAYIN..
6-KARŞINIZA DOSYA SEÇMENİZ İÇİN BROWSE ÇIKACAK (çıkmazsa diğer seçeneklerdende deneyebilirsiniz mesela f3.çok sıkışırsam m5 i bile kullandığım oluyor ama browse yani yazılımı seçmeniz için gereken pencere açılmazsa)
7-ATMAK İSTEDİĞİNİZ SON YAZILIMI SEÇİN YÜKLEME BAŞLAYACAK
8-PC DE İŞLEMİN BİTMESİNİ BEKLEYİN
9-PC DE BÜTÜN SECTÖRLER BİTİNCE MAKİNA KENDİLİĞİNDEN AÇILMADIYSA YÜKLEYİCİYİ KAPATMAYIN...(ÖNEMLİ)
10-BÜTÜN HAREKETLER BİTİNCE YÜKLEYİCİ PC NİZDE AÇIKKEN MAKİNANIN FİŞİNİ ÇEKİP 5-10 SN BEKLEYİP FİŞİ TAKIN..

MAKİNANIZIN AÇILDIĞINI GÖRECEKSİNİZ....

BU ANLATTIKLARIM PROFESYONELLER İÇİNDİR KAYBEDECEK BİRŞEYİM YOK DİYENLER DENEYEBİLİR...içinde açıklama dosyası yükleyici ve burada olmayan orj bir son 2mb 2.86 yazılımı mevcuttur 2mblarda kullanabilirsiniz 5500 ve 7500 makinalarında makina yokluğundan sadece 1 kez başarılı oldum sizlerde deneyip paylaşırsanız sevinirim..

SEVGİLER

Ekli dosyalar

• YUMATU 8000 SERİSİ KURTARMA YAZILIMI.zip
    874.5 KB · Görüntüleme: 16

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.