gittigidiyor

A101 marketlerde akıllı televizyon ve araç için elektronik cihazlar 3 Haziran da...

Sami Ertaga

Aktif Üye
A-101'de satılan Toshiba TV'lerinin Vestel üretimi olduğunu duydum.
Doğru mu acaba?

harkan

Aktif Üye
A-101'de satılan Toshiba TV'lerinin Vestel üretimi olduğunu duydum.
Doğru mu acaba?
evet doğru sami arkadaşım bende araştırdım başka bir forumdaki abimizin oğlu vestelde mühendis olarak çalışıyormuş ondan öğrenmiştim ama çok güzel görüntüsü var tv nin bende mağaza görmüştüm

Son düzenleme:

Sami Ertaga

Aktif Üye
Fiyatları çok uygun, 65" olanı 6.000 TL civarındaydı. malum Vestel'den şikayet çok, bunlar daha mı kaliteli?

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
toshiba ve hı-level vestel ürünüdür onvo kendisi bir markadır mehmet atmaca , atmaca elektronik sunny markanın eski ortağıdır ve ortağı öldükten sonra kendisi firma kurmuştur, hı-level alasıya kadar next marka tv alın wifi anten ile iptv dahi izleyebilirsiniz.

Sami Ertaga

Aktif Üye
Atmaca Elektronik hatırladığım kadarıyla 2000'li yıllarda Next'in de servisiydi

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
yanlışınız var next hiçbirzaman servislik almadı vermedi 2000 li yıllarda next ürünlerini sunny üretiyor dedikodusu yayıldı ama asılsız haberdi :)
bazı firmalargibi aralarında alışveriş yapıyor olabilirler onlarda teknik elektronik elemanlar örneğin birbirine panel satar bord satar, bu durum kamera güvenlik firmalarındada olur bi firmanın ırcat bittimi başkasından temin eder birinde lens biter diğerinden alır.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.