gittigidiyor

ACİLL !!!! Bilgi Redline Hotbird uydusu server

lefkeli303

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar iki konuda bilgi almak istiyorum.Redline Ts 5000 CI plus uydu alıcım var son yazılım 19.45 başka yazılım güncellemesi olmayacak mı yeni kanal güncellemesi vs. Diğer bir sorum onlineuydudestek forum sayfası kapatıldı tamamen siteye erişim sağlanmıyor artık bilgisi olan var mı? Hotbid uydusu TSA paketi youcam server ile izleniyor mu?

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Redline yazılım verdikçe biz zaten buraya ekliyoruz.İlaveten @memoli usta yazılımları patchlayarak ilave özellikler ekleyerek burada foruma ekliyoruz oradan takip edebilirsiniz.
Sormak istediğiniz şey,19.2 derece beinfrance paketi ise zaten tüm firmalar bunun üzerine çalışıyorlar.Gelişme olursa bilgilendiririz.
Hotbird TSA paketinde hangi kanallar var arstırmadım,yazarsanız size daha net bilgi verebilirim.Ama redline youcam ile hotbird ve astrada bir çok kanal zaten acık durumda.TSA paketinin içeriğini yazarsanız daha net bilgi verebilirim.Şifreleme sistemine göre acık veya degıl diyebilirim.

lefkeli303

Aktif Üye
Sayın coolmeen hocam TSA paketi SCT adult paket bulunmakta onlar açılmıyor centolar hustler ve diğerlerinde sorun yok ama diğer dedğim açılmamakta saygılar yardımlarınız için umarım yeni kanal güncelleme ve yazılım olur en kısa zamanda redline için

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
Anladım..O kanallar bazen açılıyor bazende dediğiniz gibi acılmıyor.
Sanırım serverde o kartlarda bi sıkıntı var.Ama düzelecegini zannediyorum.Normalde acık izleniyor.
Bende redline ts100 var ve cok dikkat etmedim ama bazen dediğiniz gibi kapalı oluyor.

lefkeli303

Aktif Üye
Çok teşekkür ederim hocam bilginiz için serverden kaynaklanıyor. Orası kesin bir durum gündüz ile akşam tutmuyor birbirini mesela xxxvod1 ile 2 de aynı önceden açıktı 19.16 sürüm yazılım varken şuan kapalı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.