gittigidiyor

akin98-yawhehe süresiz banlandınız

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
başka forum da nick akin74 , diğer forumseni banladı, geldin bize yalvarıyorsun üstelik seni banlayan kişi bütün gün senle mi ugrasacagiz diyor,ben olsam zaten o forumada gitmem, bizim üzerimizden prim yapmayın lütfen dün sitemize hakaret ettin görmezden geldim ama buda fazlasıydı herkes hakettiği yeri buluyor böylelikle
başka başka forumlara

A

akn

Guest
Cevap: akin98 süresiz banlandınız

başka forum da nick akin74 , diğer forumseni banladı, geldin bize yalvarıyorsun üstelik seni banlayan kişi bütün gün senle mi ugrasacagiz diyor,ben olsam zaten o forumada gitmem, bizim üzerimizden prim yapmayın lütfen dün sitemize hakaret ettin görmezden geldim ama buda fazlasıydı herkes hakettiği yeri buluyor böylelikle
başka başka forumlara

Satcafe sitesine hakaret ettiğim için özür dilerim. *.*.* sitesindeki akin74 üyeliğimi aktif hale getiriniz rica ediyorum.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com

bahsettiğin site ile bizim bir alakamız yok sadece dost sitedir kendileriyle iletişim kurun bizim yapabileceğimiz bir durum yok.

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator

akin98 10 gün yasaklandınız.Geri dönüşte yine birilerinin şifrelerini istemeye kalkarsanız süresiz yasaklanacaksınız.

siiera

Yönetici
ag1998 ---> mekansız Msj Co admin yetkisi verir misiniz?

ag1998 ---> Badyxx92 Msj Co admin yetkisi verir misiniz?

ag1998 ---> bjk74 Msj Co admin yetkisini istiyorum.

ag1998 ---> bjk74 Msj Admin yetkisi daha verilmedi. Beklemedeyim...

ag1998 ---> bjk74 Msj Admin yetkisi verilmedi. Beklemediğimiz...

ag1998 ---> bjk74 Msj Admin yetkisi daha iyi olur benim için. Size zahmet oluyor ama...

ag1998 ---> bjk74 Msj Admin yetkisi versen de olur...

bjk74 ---> ag1998 Cevap: Msj Veririm benim icin sorun yok , kolay gelsin .

ag1998 ---> coolmeen Msj Moderatör yetkisi verir misiniz?

ag1998 ---> amca Msj Moderatör yetkisi verir misiniz?

ag1998 ---> bjk74 Msj Moderatör yetkisi verir misiniz?

ag1998 ---> siiera Msj Yetki verme konusunda ısrarcı değilim. Bu şekilde key paylaşımı,uydu kanalları ile bilgilendirme yapmamda senin için sorun olur mu?

bu merak neyin nesi anlamadım yetkisini almıştır @ag1998 birdaha gelme

Son düzenleme:

siiera

Yönetici
A-tor ---> siiera Msj
Tamam... Siz nasıl isterseniz... Belki bir kez daha şans verirsin diye kayit oldum ama nafile... Neyse sağlık olsun... Önemli olan bu... Forumu mahvettim kabulleniyorum. Sizden tek ricam şu Informed üyesinin sildigim mesajlari geri yüklerseniz içim rahat olur.

siiera ---> A-tor Cevap: Msj

bu forumda birdaha paylaşım yapma git

A-tor ---> siiera Msj
Nickimi ag1998 yapar mısınız?

A-tor ---> siiera Msj
Guncel uydu kanallarini paylaşsam sorun olur mu? A-tor üyeliğimi iptal etmeyiniz lutfen!!!
Siiera kardes daha once tartışmıştık yetki konusunda benim yüzümden oldugunu biliyorum. Tekrar bir şans versen de şu Informed nickli uyenin sildigim mesjlarini geri yuklemek istiyorum. Ve bu foruma da katkıda bulunmak istiyorum. Ne dersin?

A-tor ---> siiera Msj
Yetki verecek misiniz?

A-tor ---> siiera Msj
ag1998 uyeligimi aktif hale getirir misiniz?(A-tor)
Siz en iyisi uyeligimi sistemden silmeniz gerekmektedir.

A-tor ---> siiera Kullanıcı Adı
Nickimi sat74 yapar mısınız?

A-tor ---> amca Msj
Moderator yetkisi verir misiniz?

bu kadar mesaj yazdın bana tamam neden yekiyi uyeden istiyorsun anlamadım

siiera

Yönetici
buda son mesajı bana özelmiş ????

A-tor ---> siiera Msj
Özel mesajlarımı forumda paylaşman senin nasıl bir öküz olduğunu gösteriyor. Bunu da paylaş bakalım...

siiera

Yönetici
birdaha bu foruma gelme

A-tor buda banlandı

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.