gittigidiyor

Amstrad 19500 2.18 yazılımı

headend

Aktif Üye
AMSTRAD 19500 2.18 YAZILIMINI cihaz üzerinden vftp menüsünden indirebilirsiniz foruma koyma geregi duymadım çünkü en son yazılım yüklü olan cihazlarda kolayca vftp bölümünden indirebilirsiniz ..yazılımla youtube sorunu düzeltildi ayrıca içindeki bedavada 40 .ncı server bölümündeki all sorunu düzeltildi .....iyi seyirler...

headend

Aktif Üye
AMSTRAD 19500 oscam dosyalarını bu hafta sonuna kadar foruma verecegim .. cccam deki kopma sorunları oscamm olarak biraz daha azalmış durumda ..

sky27

Aktif Üye
AMSTRAD 19500 2.18 YAZILIMINI cihaz üzerinden vftp menüsünden indirebilirsiniz foruma koyma geregi duymadım çünkü en son yazılım yüklü olan cihazlarda kolayca vftp bölümünden indirebilirsiniz ..yazılımla youtube sorunu düzeltildi ayrıca içindeki bedavada 40 .ncı server bölümündeki all sorunu düzeltildi .....iyi seyirler...

sayın headend üstadım vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler

sky27

Aktif Üye
AMSTRAD 19500 oscam dosyalarını bu hafta sonuna kadar foruma verecegim .. cccam deki kopma sorunları oscamm olarak biraz daha azalmış durumda ..

Sayın headend Hocam tarafınızdan güzel bir haber verildi sabırsızlıkla bekliyorum forma vereceğiniz oscam dosyalarını şimdiden ellerinize ve emeğinize sağlık

sky27

Aktif Üye

Sayın headend Adminim tarafınızdan geçen hafta sonu vereceğiniz oscam dosyalarını ekliyecektiniz unuttunuzmu acaba cccam deki kopma sorunları devam ediyor müsaat zamanınızda sizden rica etsem ekliyebilirmisiniz ben ve benim gibi üye arkadaşlar yararlanabilmesi için şimdiden ilgi ve alakanızdan ve paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim sayın üstadım

bodymax

Aktif Üye
üzerinde hediye server var yeni yazilim atinca silinir mi

sky27

Aktif Üye
üzerinde hediye server var yeni yazilim atinca silinir mi

hediye serveriniz dediğiniz fabrika çıkışlı free server yazılımdan sonra silinmez ücretli serveriniz var ise server bilgilerini bir yere not edin yazılım atıldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüldüğünde ücretli server bilgileri silinir

yazılım yükledikten sonra ücretsiz serveriniz çalışmazsa aşağıdaki bilgileri uygulayın çalışacaktır

Tekrar Menüden ...

Server Ayarları .... içine gidip yalnızca F1 yapıyorsunuz ..( eğer ayarlar silinmişse 40 a gelip kontrol edebilirsiniz )
Varsayılan serverler ile değiştirmek istiyormusunuz sorusunu Ewet yapın ve Ok leyin ..exit ile çıkın ..Değişen bilgileri kayıt etmek istiyormusunuz ...Evet Yapın ve Ok leyin.

Cihazınızın IP alıp almadığını kontrol edin ...Eğer IP almışsa 2-3 dakka bekleyiniz.Sistem devreye gidecektir. bilginize

bodymax

Aktif Üye

hediye serveriniz dediğiniz fabrika çıkışlı free server yazılımdan sonra silinmez ücretli serveriniz var ise server bilgilerini bir yere not edin yazılım atıldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüldüğünde ücretli server bilgileri silinir

yazılım yükledikten sonra ücretsiz serveriniz çalışmazsa aşağıdaki bilgileri uygulayın çalışacaktır

Tekrar Menüden ...

Server Ayarları .... içine gidip yalnızca F1 yapıyorsunuz ..( eğer ayarlar silinmişse 40 a gelip kontrol edebilirsiniz )
Varsayılan serverler ile değiştirmek istiyormusunuz sorusunu Ewet yapın ve Ok leyin ..exit ile çıkın ..Değişen bilgileri kayıt etmek istiyormusunuz ...Evet Yapın ve Ok leyin.

Cihazınızın IP alıp almadığını kontrol edin ...Eğer IP almışsa 2-3 dakka bekleyiniz.Sistem devreye gidecektir. bilginize

tskler cevap icin

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.