gittigidiyor

Amstrad MD-20100 HD

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Amstrad MD-20100 HD

digsat_amstrad-md-20100-hd.jpg

1x kart okuyucu, HDTV (MPEG-4)
Alıcı Tipi: High Definition Üretici / Üretici - İmalatçılar: Amstrad Türkiye Yapım Yılı:
symbol_deliv_4.gif
2009

MD-20100 HD Genel Özellikler:

• 1 Adet Kart Okuyucu Yuvasi • Linux İşletim Sistemi İşletim Sistemi • High Definition ve Standart Definition Yayın Destegi • MPEG-2 MP @ HL Video çözücü • 1080i, 720p, 576i Yayın Çözünürlük Destegi • DVB-S2 High Definition Tuner • Dolby Dijital Destegi • HDCP'li HDMI Destegi • Multi-format Ses çözücü • DivX, MP3, Fotoğraf Albümü, PVR ve harici çoklu-port USB HUB için USB 2.0 (Host) • Ethernet Girisi • C / Ku Band Uydulari için SCPC ve MCPC Destegi • Kanal Listesi Düzenleme • Favori Kanal Listeleri Olusturabilme • OSD • EPG Destegi • DVB veya VBI Altyazı & Teletext Destegi • Kanal ve Programlar Için Aile Şifre Koruma Destegi • Ayni TP Içinde Kanal Kayit Ederken Baska Kanali Seyredebilme • MPEG-4 AVC/H.264 HP @ L4 video çözücü

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Amstrad MD-20200 HD CI

digsat_amstrad-md-20200-hd-ci.jpg

2x CI, HDTV (MPEG-4), USB-PVR Alıcı Tipi: High Definition Üretici / Üretici - İmalatçılar: Amstrad Türkiye Yapım Yılı:
symbol_deliv_4.gif
2009

MD-20200 HD CI

Genel Özellikler:

• DVB Ortak Arabirim-CI Yuva (2 Adet) • E-SATA Destegi ile 160/200 Gbyte ve Üstü HDD lere Kayit özelliğinden • Plug & Play Akilli Tuner (Radyo Degisimi ile Cihaz DVB-C, DVB-T uyumlu olur) • VDF Ön Panel (Kanal ismi Gösterimi) • TV Skarti (CVBS) CVBS-Audio R & L, YUV Girisleri • Linux İşletim Sistemi İşletim Sistemi • High Definition ve Standart Definition Yayın Destegi • MPEG-2 MP @ HL Video çözücü • 1080i, 720p, 576i Yayın Çözünürlük Destegi • DVB-S2 High Definition Tuner • Dolby Dijital Destegi • HDCP'li HDMI Destegi • Multi-format Ses çözücü • DivX, MP3, Fotoğraf Albümü, PVR ve harici çoklu-port USB HUB için USB 2.0 (Host) • Ethernet Girisi • C / Ku Band Uydulari için SCPC ve MCPC Destegi • Kanal Listesi Düzenleme • Favori Kanal Listeleri Olusturabilme • OSD • EPG Destegi • DVB veya VBI Altyazı & Teletext Destegi • Kanal ve Programlar Için Aile Şifre Koruma Destegi • Ayni TP Içinde Kanal Kayit Ederken Baska Kanali Seyredebilme

AKHİSAR LI

Aktif Üye
Amstrad MD-20300 HD PVR

digsat_amstrad-md-20300-hd-pvr.jpg

2x CI, 1x kart okuyucu, HDTV (MPEG-4), USB-PVR Alıcı Tipi: High Definition Üretici / Üretici - İmalatçılar: Amstrad Türkiye Yapım Yılı:
symbol_deliv_4.gif
2009

MD-20300 HD PVR

Genel Özellikler:

• 1 Adet Kart Okuyucu Yuvasi • DVB Ortak Arabirim-CI Yuva (2 Adet) • E-SATA Destegi ile 160/200 Gbyte ve Üstü HDD lere Kayit özelliğinden • Plug & Play Akilli Tuner (Radyo Degisimi ile Cihaz DVB-C, DVB-T uyumlu olur) • VDF Ön Panel (Kanal ismi Gösterimi) • TV Skarti (CVBS), CVBS-Audio R & L, YUV Girisleri • Linux İşletim Sistemi İşletim Sistemi • High Definition ve Standart Definition Yayın Destegi • MPEG-2 MP @ HL Video çözücü • 1080i, 720p, 576i Yayın Çözünürlük Destegi • DVB-S2 High Definition Tuner • Dolby Dijital Destegi • HDCP'li HDMI Destegi • Multi-format Ses çözücü • DivX, MP3, Fotoğraf Albümü, PVR ve harici çoklu-port USB HUB için USB 2.0 (Host) • Ethernet Girisi • C / Ku Band Uydulari için SCPC ve MCPC Destegi • Kanal Listesi Düzenleme • Favori Kanal Listeleri Olusturabilme • OSD • EPG Destegi • DVB veya VBI Altyazı & Teletext Destegi • Kanal ve Programlar Için Aile Şifre Koruma Destegi • Ayni TP Içinde Kanal Kayit Ederken Baska Kanali Seyredebilme

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.