gittigidiyor

avermedia s9 kanal editleme programı

memoli1478

Yönetici
Administrator
arkadaşlar bu cihazların kanal düzenlemeleri çok zor olduğuiçin ve uyelerimizden
talep geldiği için bu programı veriyorum kullanımı çok kolaydır güncel yazılımı programa
gösteriyorsunuz program içinden listeyi alıyor ve istediğiniz gibi düzenliyorsunuz program
cihazdan liste alabilir düzenledikten sonra tekrar
cihaza yükleyebilirsiniz cihaz elimde olsaydı daha detaylı anlatım yapardım
sizlere ama imkanlar ancak bukadar kısacası bu editörle herşeyi yapabilirsiniz
iyi kullanımlar arkadaşlar

Ekli dosyalar

• avermedia s9 kanal editleme programı.zip
    2.1 MB · Görüntüleme: 54

baranky

Aktif Üye
Ustad cok tesekkürler... hemen denicem aylardır aradığım bişiydi kanallarla ilgili sıkıntım var umarım hazırlığına yorgunluğuna değer eyvallah....

baranky

Aktif Üye
ustad cihaza nasıl bağlantı yapıcam yardımcı olurmusun

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.