gittigidiyor

Azerspace 46

hotbord_34

Aktif Üye
neden çakmasın turksata çekiyormu bu uyduda yeni çekmesi gerekir

bobom

Aktif Üye
türkiyenin heryerinde 50 cm antelle çeker türsat yanına bi lnb bantlayın yeterli ))))))

bobom

Aktif Üye
bence bu uydu türksatı geçer özellikle daha uygun fiyata ve daha kaliteli frekans verririse türksatta kanal kalmaz ))))))))

cesur55

Aktif Üye
türkiyenin heryerinde 50 cm antelle çeker türsat yanına bi lnb bantlayın yeterli ))))))

bant olayı sağlıklı değil sıcakta gevşiyor veya su bozuyor dolayısıyla lnb oynar. sert bişeyle yada aparatla yapılınca kalıcı oluyor . ben yaptım sinyaller türksattan daha yüksek.rus,türk,azeri kanalları baya kanal olmuş.çok popüler bi uydu olacak.

bobom

Aktif Üye
cesur dostum bi ay içinde biçok yayın geçişi tamamlanır lnb yi iple telle bişeyler herkez yapabilir anlamında dedim ince ayar gerktirmeyen bi uydu boşuna aparat parası verilmez yanni

nuri6633

Forum Moderatoru
Aktif Üye
dostlar türkiye genelinden 60lık diğitürk çanagıyla full gelior

cesur55

Aktif Üye
bence bu uydu türksat ı bir çok konuda geçer. bizim türksatta rütük engeli var. sinyal olarak ta çok iyi azer space.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.