gittigidiyor

BAFF HD 2000 lemontree Proton Menü (M3602A)1.3.86 Kanal list Yazilim 42-19-13-7

polta

Aktif Üye
BAFF HD 2000 Lemontree Proton (M3602A) 1.3.86 Kanal list Yazilim 42-16-13-7

- v1.3.86 - 31.05.2011
- Cccam ok
- Newcam ok
- Nasscamd ok
- Spidercamd ok
- Xcamd ok
- Türkce Menu ok

- Faal olan keyler eklendi
- Otomatik kanal tarama sorunu giderilmiş Yazılım

- 4 Uydulu Hazır Kanal listeli Yazılım ( (42°E) + (16°E) + (13°E) + (07°E) )

11s09oz.jpg

delikanladam42e.png

Ekli dosyalar

• BAFF HD 2000 Lemontree Proton 1.3.86 Kanal list Yazilim.rar
    2.4 MB · Görüntüleme: 41

beach

Aktif Üye
boot yazılım cihazım açılmıyor baff 2000 full hd.

slm arkadaşım ben baff 2000 full hd kllanıyorum cihazıma yanlış yazılım atttım ve cihaz açılmıyor menüde boot yazıyor ardından on yazıyor ve böyle sürekli dönüşüm halinde baff ın loaderini denedim birçok yazılım denedim (mode setting) upgrade de dniyorum hiç açmıyor bile dump flash ta deniyorum ondada birşey olmuyor ve 4 mb. lık yazılım 0 byte düşüyor servise götürmek istemedim yardımcı olabilirmisin tşk.

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
slm arkadaşım ben baff 2000 full hd kllanıyorum cihazıma yanlış yazılım atttım ve cihaz açılmıyor menüde boot yazıyor ardından on yazıyor ve böyle sürekli dönüşüm halinde baff ın loaderini denedim birçok yazılım denedim (mode setting) upgrade de dniyorum hiç açmıyor bile dump flash ta deniyorum ondada birşey olmuyor ve 4 mb. lık yazılım 0 byte düşüyor servise götürmek istemedim yardımcı olabilirmisin tşk.
cihaz nxp tabanlı ise forumda amstrad bölümünde kurtarma talimatı var inceleyin...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.