gittigidiyor

BEİNSPORT BADR E'sHALİSAT 25.5 DOĞU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

habib723

Aktif Üye
Arkadaşlar son 1 haftadır dikkat ettim beinsport hd kanallar çözülmüyor malumunuz sd kanallarda hd yayınla pararlel oldugu için oranın yayınını dunya kupasından ötürü kestiler... şuan sadece HD yayın verecek olan BEİNSPORT kanallarını Uydu alıcımla Redline TS 7500 hd(Tiger Dönüşümlü) ( Gold cccam, xcam, z-share,sat-sharing ve emu key full acıktır) ancak kanalı çözdüğünü göremedim.. 25.5-26.0 derece doğu Badr uydusundan kanalları alıyorum..

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi Saygılar....

digimy

Emirdağlı
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.kahramanelektronik.com
bu kanallar artık ccamdada çözümüyor malesef yapacak bişey yok ilerde gelişme olursa paylaşırız

hijam

Aktif Üye
bitti

Sistem irdeto gecmistir artik onuda ip izleriz

bobom

Aktif Üye
kart eşleşmesine geçiyolar dt türk aynı sistem güle güle deyim eski adı jsc olan kalalara malsff

habib723

Aktif Üye
Teşekkürler Bilgileriniz için..... ip tv olarak izlenilmektedir doğrudur... Topten ve normal ip tv de izlenilebilir. tiger serisinde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.