gittigidiyor

Beko Arçelik grundıg led smart tv kendinden uydulu tv kanal listesi

bekomehmet81

Vip Üye
Beko Arçelik grundıg led smart tv kendinden uydulu tv kanal listesi

arkadaşlar arçelik-beko-grundıg led tv lerin kanal listesi burdan verilecektir

arkadaşlar listeler 3 uydulu olacak

Turksat tek uydulu olcak

Turksat-Hotbird-Astra üç uydulu olacak şekilde olacaktır listeler

Klonlama İle İlgili Notlar:
Servis menüsüne girmeden klonlama yapma özelliği V08.001.00 ve daha güncel yazılımlı TV’lerimize eklenmiştir. Bunun için
Kullanıcı menüsünden “Kaynak ayarları” => “Program Tablosu” seçeneğinin üzerine geldikten sonra (seçmeden) 4, 6, 5, 8

USB to TV
Channel/Video Set

bunlar seçilir
sonra yükleme işlemi başlatılır

güncel liste

17.03.2013 bekomehmet81

NOT: arkadaşlar yeni piyasaya çıkan tv ler yeni yazılım yüklü 005.005 veya üstü yüklü ise bu kanal listesini almaz onun kanal listesi farklı çok yakın zamanda yeni yazılıma ayit kanal listesi yine her zamanki gibi burdan verilecek.

listeler tarafımdan hazırlanacaktır arkadaşlar ve hep güncel olacak..

ARKADAŞLAR DOSYAYI İNDİRİNCE SAG TIKLAYIP BURAYA ÇIKART DEMENİZ LAZIM

Ekli dosyalar

• Arçelik Beko Grundıg led smart tv kanal listesi turksat 17.03.2013 bekomehmet81.rar.rar
    21.3 KB · Görüntüleme: 19
  • Arçelik Beko Grundıg led smart tv kanal listesi turksat-hotbird 17.03.2013 bekomehmet81.rar
    33.4 KB · Görüntüleme: 4
  • Arçelik Beko Grundıg led smart tv kanal listesi turksat-hotbird-astra 17.03.2013 bekomehmet81.rar
    46.7 KB · Görüntüleme: 4

masabi

Aktif Üye
öncelikle emeğinize sağlık teşekkür ederim. ben adım adım yaptım ancak yükleme başarılı diyor ama kanalları almıyor nerde yanlış yapıyorum acaba yardımcı olursanız sevinirim.

bekomehmet81

Vip Üye
öncelikle emeğinize sağlık teşekkür ederim. ben adım adım yaptım ancak yükleme başarılı diyor ama kanalları almıyor nerde yanlış yapıyorum acaba yardımcı olursanız sevinirim.

şunu dikkat edin

NOT: arkadaşlar yeni piyasaya çıkan tv ler yeni yazılım yüklü 005.005 veya üstü yüklü ise bu kanal listesini almaz onun kanal listesi farklı .

ayrıcı tv tp şasi olması lazım j5,tt,tf şasi olursa bu liste yine uymaz.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.