gittigidiyor

Botec Pico 600 HD plus 2.85 yazılımı

osmanke

Aktif Üye
BİSS CREMALAR OK
Kod:
[URL=https://dosya.co/buguf1mea2i2/P600HPL.zip.html]P600HPL.zip -  2.7 MB[/URL][URL=https://dosya.co/rilt1mbive4j/2019_05_29_softcam.rar.html]2019_05_29_softcam.rar -  14 KB[/URL]

osmanke

Aktif Üye
(iptv,de donma yaşayan arkadaşlar bunları yaparsanız donma olmuyor ben denedim bu paylaşım bir dostumuzun paylaşımıdır iyi seyirler.)
Brismo' Alıntı:
Redline g40 cihaz aldım 7601 wifili xtream kısmına Uyduportal kullanıcı adım şifrem ve URL ile giriş yaptım. Kanal geçişlerinde ağ hatası uyarısı aldım sürekli ya da kanallar sürekli donuyor. Sorunun wifi de olduğunu düşünüp Daha güçlü olan 300 mbps 5370 wifi aldım sorun halen devam ediyor. Daha sonra bir arkadaşın xtream codunu denediğimde hiçbir sorunun olmadığını geçişlerin gayet iyi olduğuna gördüm. Bu sorunu nasıl hallederim
Farklı marka benzer cihazla ben de benzer sorunla karşılaştım, bu sorunu şu şekilde aşabilirsin;
iptv kullanmadan önce cihazın cccam funcam veya benzeri paylaşımlarını tamamen kapat,
Sonra cihazı kumandadan kapat,
Sonra fişten çıkar tak cihaz reboot etsin
cccam funcam redcam veya benzeri paylaşımlarının tamamen kapalı olduğunu gözlemle,
Artık m3u dosyasından yüklediğin iptvni kullanabilirsin donma takılma olmayacaktır eğer internet servis sağlayıcında problem yoksa.

Bur tür cihazlardaki "linux açık kaynak kodlu" tüm yazılım çeşitlerinde bu sorunla karşılaşılıyor ve henüz çözülmüş değil. Yukarıda anlattığım yöntemle sorunu halletmiş olacaksın. Bu sorun usb wifi ile ilgili değil.
botech 600 ve 700 serisi samsat 9090 serisi gibi cihazlarda bu yöntemle aştım.
Tabii modeminden wifi için kısıtlama yapılmadığını kabul ederek ve internet bağlantı hızının da 8 mb den fazla olduğunu düşünerek yazdım.

Deneyip dönüş yaparsanız sevinirim.

cedit52

Aktif Üye
bende botech pico 600 plus kullanıyorum bu cıhazlarında bi kapasitesi var 1080p goruntu verıyor tv kucuk ekransa 32 inc gibi ekran cozunurlugunu 720p yapınca da işlemci yukunun hafifledigini ve takılma pek olmadıgını gordum..

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.