gittigidiyor

Botech nero2 Your device can not use in this country hatasi

hmy

Aktif Üye
Merhaba

ben türkiyede Botech Nero2 Reciver cihazi aldim ve almanyaya getirdim. Daha öncede bu cihazdan almistim ve almanyada kulanmaktaydim. Ama bu seferki cihazda actiktan bir kac dakika sonra bu hata gösteriyor "Your device can not use in this country " ve cihaz kitleniyor.
Firmaya yazdim 2 hafta oldu bir haber yok. Belki sizler bana yardimci olursunuz.

Selamlar

siiera

Yönetici
Your device can not use in this country

anlamı : Cihazınız bu ülkede kullanılamıyor

cihazın saat ve dil ayarladını değiş tekrar den olmasa yazılm gerekir

memoli1478

Yönetici
Administrator
vbn kullan düzelir cihazın içindeki açılışta bağlantı linklerinden kaynaklanıyor bazı ülkelerde kullanılmasın diye böyle bir uygulama yapmışlar bence

hmy

Aktif Üye
Evimde ayni Reciverden daha 2 Tane var onlarda hic bir sorun yok bunu 3 . Televizyon icin almistim hepsi ayni Ag icinde ikisi problemsiz calisiyor.

memoli1478

Yönetici
Administrator
ozaman yeni yazılım yükle veya bir önceki yazılıma dön sonra fabrik ayarı yap olmaz ise sendeki cihazlardan backup cek cihaza yükle düzelir

coolmeen

DREAMBOX TEKNİSYENİ
Administrator
ozaman yeni yazılım yükle veya bir önceki yazılıma dön sonra fabrik ayarı yap olmaz ise sendeki cihazlardan backup cek cihaza yükle düzelir

Bencede memoli ustanın dediği gibi diğer bir cihazından backup al,sorunlu cihaza yükle.Enigma cihazlarda genelde backup alınıp,forumlara veriliyor ve bu backup bir çok kişi kendi aynı model cihazlarına yükleyip kullanabiliyorlar.
Ama sorun mac ile ilgili bir sorunsa,belki vpn kurup sorunu düzeltebilirsin.

Bilgi / İnfo

satcafesi.net kar amacı gütmeyen bilgi & paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir,Üyeler her türlü bilgiyi,dosya,video,resim,vs. önceden onay olmadan paylaşabilmektedir,bunedenle oluşacak herhangi bir illegal paylaşımdan satcafesi sorumluluk almamaktadır,T.CK.na aykırı paylaşım görüldüğünde iletişim kısmından bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Yasal Haklar

Foruma gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.